Arnavutköy Belediyesi Sporun ve Sporcunun Yanında

- Yorumlar

Arnavutköy’de amatör futbol liginde mücadele eden takımlara, Arnavutköy Belediyesi tarafından malzeme yardımında bulunuldu.

İlçe futbolunun gelişmesi ve gençlerin spora yönelmesi için bu sene 4.sünü düzenlenen amatör kulüplerine yardım programı, Arnavutköy Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Her sene amatör kulüplerinin devamlılığı için malzeme yardımı düzenleyen Arnavutköy Belediyesi, bu de 27 parça futbol malzemesini kulüp başkanları ve yöneticilerine teslim etti.

Arnavutköy Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen amatör futbol kulüplerine malzeme yardım programına; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Futbol kulübü başkan ve yöneticileri ile futbolcular katıldı.

Arnavutköy’deki futbol kulüplerine malzeme yardım programında konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, ilçemiz sportif anlamda aktif bir konuma sahip. Her branştan takımımız Arnavutköyümüze hizmet etmekte. Bu da ilçemizde spora daha farklı bir bakış açımız olduğunun göstergesidir dedi. Başkan Baltacı; “İlçe olduğumuz zaman Arnavutköy’de 2 futbol takımımız vardı. Şimdi ise onlarca futbol kulübümüz ve bir o kadar da farklı branşlarda faaliyet gösteren takımlarımız bulunmaktadır. Amatör bir ruhla spor yapan kulüplerimiz, maddi imkânlardan yoksun bir şekilde spor hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlar. Bizlerde Arnavutköy
Belediyesi olarak yasal yollardan bu kulüplerimize malzeme yardımı yaparak destek oluyoruz” diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, her kulübün kendi rengine göre özel tasarlanmış formaları ve spor malzemelerini kulüp başkanları ve yöneticilerine teslim etti.

x