Hilmi Yazıcı’dan Anlamlı Ziyaret

- Yorumlar

AK Parti Kartal Belediyesi Başkan A. Adayı Hilmi Yazıcı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Anadolu Yakası Şubesini ziyaret etti.

Fethi Satıcı’nın haberine göre kendilerine yapılan anlamlı ziyaretten memnunluk duyduklarını belirten Dernek Başkanı Sef1a Altunparlar, “Önce Sayın Hilmi Yazıcı, kardeşimize önce hayırlı olsun diyorum. İnşallah çıktıkları hizmet olunda başarılı olurlar bizim temennimiz o. Özellikle siyasilerin Gaziler Derneğine gelmelerinden ve bizleri ziyaret etmelerinden çok mutlu oluyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah hayırlısı olur” temennisinde bulundu.

“GAZİLİK VE ŞEHİTLİK BİZİM İÇİN ÇOK KUTSALDIR”

Kartal Belediyesi AK Parti A. Adayı Hilmi Yazıcı, ziyaretle ilgili duygularını şöyle dile getirdi: “ Öncelikle yoğun bir günlerinde bizleri kabul ettikleri için kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Gazilik ve şehitlik bizim için çok kutsaldır şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, gazilerimize de uzun ömürler diliyorum. Onlar bizim baş tacımızdırlar onlar bizim göz bebeğimizdir. Onlar olmasa bu VATAN OLMAZ inşallah aday olduğumuzda, belediye başkanı olduğumuz da her zaman yanlarında olacağımızı bu arada beyan etmek istiyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.
Dernek Başkanı Altunparlar,Yazıcı’ya Türkiye Muharip Gaziler Derneği Rozetini sundu ve bizzat yakasına taktı.

x