Müslim Şahanoğlu Kartal Yuvasını Ziyaret Etti

- Yorumlar

DP. Kartal Belediyesi Başkan adayı ve Ankara Gençler Birliği eski As Başkanı Müslim Şahanoğlu, seri ziyaretlerini dur durak bilmeden devam ettiriyor.

Fethi Satıcı’nın haberine göre önceki gün Ankara’ya eşi Sakine Şahanoğlu ile birlikte giden ve kızı gazeteci-yazar Aysun Kaba Şahanoğlu’nun yazdığı “ Kim Korkar Hain 40’tan” isimli kitabın tanıtım törenine katılan ve bu arada lideri Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i n Güniz Sokaktaki evinde ziyaret eden DP. Kartal Belediyesi Başkan adayı Müslim Şahanoğlu Kartalspor 1949 Genç Kartallar Derneği Lokalini ziyaret etti. Kartalspor’un taraftar gruplarını oluşturan ve Tribün liderlerinin himayesinde olan Kartal spor 1949 Genç Kartallar Derneği Başkan Vekili Y. Yazoğlu, dernek üyeleri S. Karadeniz, H.Güzelkaya, E. Yaşar ve O. Şimşir ile tanışan ve onlara kendisini tanıtan Şahanoğlu, bu arada Ultra aslan liderlerinden GS’li Hosiç ile masa maçı yaptı, Bilardo oynadı. Her iki karşılaşma 3-3 berabere sonuçlandı.

TEKRAR ZİYARET EDECEK
Siyasetçi, politikacı, tecrübeli belediyeci ve ünlü spor adamı Müslim Şahanoğlu, anlamlı ziyaretle ilgili olarak yapmış olduğu kısa açıklama da yıllarca siyasette olduğu gibi sporun da içinde olduğunu hatırlattı. Gençlik yıllarında Süper Lig ekiplerinden Ankara Gençler birliğinin efsane Başkanı İlhan Cavcav ile birlikte Türk sporuna hizmet ettiğini belirterek, “ Gençlik yıllarımda bir süre futbol oynadım ve spor kulübü yöneticiliği yaptım. İki dönem Ankara Gençler Birliği Spor Kulübünde Asbaşkanlık görevinde bulundum. Bugünde Kartalspor, 1949 Genç Kartallar Derneğini ziyaret ettim ve dernek mensupları ile tanıştım. Her konuda Kartalspor, 1949 Genç Kartallar Derneğine yardımcı olmak ve katkı sunmak istiyorum. Önümüzdeki günlerde derneği tekrar ziyaret edeceğim ve Kartalspor, 1949 Genç Kartallar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ufuk Çelik ve 2. Başkanı Sayın Kıvanç Çoban ile tanışacağım ve derneğe üye kaydımı yaptıracağım” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Bu arada Kartalspor, 1949 Genç Kartallar Derneği Başkan vekili Y. Yazoğlu, DP. Kartal Belediyesi Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu’na derneğe yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnunluk duyduklarını belirterek, Şahanoğlu’na teşekkür etti. Şahanoğlu, Kartalspor maçlarını taraftarlarla birlikte izleyeceğini de sözlerine ekledi.

x