CHP Kartal 2.Anket Sonuçları

- 9 yorum

Kartal Yirmidört Gazetesi‘nin yaptığı son ankette sonuçlar şaşırtmadı. Tıpkı birinci ankette olduğu gibi yine Mustafa Kul anketten zaferle çıktı.

Kartal24.com üzerinden yüskek güvenlikli anket sistemi ile 15 Kasım – 24 Kasım arasında yapılan ankette sonuçlar ve oy verenler titiz şekilde kontrol edilerek sonuçların hile barındırması engellendi. Oy veren her ip adresi kontrol edildi ve modem reset ile mükerrer oy veren kişilerin mükerrer oyları silindi. Ayrıca Türkiye dışından verilen Çin gibi ülkelerden verilen sahte oylar da itina ile temizlendi.

Tamamen gerçek sonuçları elde etmek için yaptığımız bu çalışmayı tamamlayarak anket sonuçlarını hazır hale getirdik. 15-24 Kasım arasında 9 gün süren ankete toplam 649 kişi katıldı. Ankete katılanların %42’si Mustafa Kul’u desteklerken, Altınok Öz diyenler ise %30 seviyelerinde oldu.

Toplam katılan: 649
Mükerrer oy: 116
Geçerli oy: 533

Geçerli oylarla oluşan anket sonuçları:

1. Mustafa Kul: %42,02 oy oranı toplam 224 oy
2. Altınok Öz: %30,20 oy oranı toplam 161 oy
3. Hüsnü Süslü: %18,01 oy oranı toplam 96 oy
4. Ali Turabi Artuç: %3,93 oy oranı toplam 21 oy
5. Erol Altunoğlu: %2,25 oy oranı toplam 12 oy
6. Zeynep Gülrü Özkan: %1,33 oy oranı toplam 7 oy
Birsen Tursun Demirel: %1,33 oy oranı toplam 7 oy
7. Mustafa Yalçınkaya: %0,93 oy oranı toplam 5 oy

CHP Kartal 1.Anket Sonuçları için tıklayın

Bu habere 9 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
İSMAİL ASİLKAN

İŞTE KARTALIN BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA KUL BAŞKA TANIMAM

İSMİGÜL KESKİN

SAYIN KATAL CAN SEN NEKADAR KARTALLISIN Kİ NE KADAR CHP LİSİNKİ KONUŞUYON SANA MI KALDI KARTALIN ADAYI BENDE DİYORUMKİ ALTINOK ÖZ ADAY OLURSA OY YOK HADİ HODRİ MEYDAN

    kartal can

    doğma büyüme 45 yıldır Kartallıyım

ali turan

kartalı mustafa kul la kazanırız başka yokbaşka yok biz sol diyoruz siz hayinlik yapıyorsunuz

ALİ OSMAN

11 yıldır ülkemizi bir rezidans çöplüğüne dönüştüren bizlere yaşam alanı bırakmayan yandaşlarını adeta zenginlik yarışına sokan ülke topraklarını bırakın denizlerimizi doldurarak kendisine yeni bir rant alanı yaratmak isteyen bu zihniyeti sözde dindarlık adına insanlarımızın dini duygularıyla oynayan milletimizi ve ülkemizi bölünmenin eşiğine getirmiş bu zihniyet vatanımızın her köşesini her kurumunu işgal etmiş bütün tersanelerine girmiş ulu önderimizinde dediği gibi bütün orduları dağıtılmış bir enkaz yığınına dönüştürmektedirller bu yüzdendirki sağcı solcu gibi ayrımcılık ları bırakıp herkezin bu milli mücadelede birlikte olmasının zamanıdır arkadaşlar ben şahsım adına Mustafa KUL beyin bilgi deneyim ve tecrübesine istinaden çok iyi bir seçim olduğu kanaatindeyim. Saygılarımla

AHMET HAMDİ

kartal türk siyasetinde önemli bir yere sahip tecrübeli chp sevdalısı chp de önemli görevlerde bulunmuş tam bir halk adamı olan sn.Mustafa Kul ile kartalımızda yeni bir dönemin başlayacağını kartalımıza çağ atlatacağına yürekten inanıyorum chp gönül vermiş herkezi el ele olmaya davet ediyorum kırgınlıkların olmadığı herkesin birbirine kenetlendiği bir kartal görmek istiyorum DAHADA MUTLU YARINLAR VAR GÜZEL GÜNLER İÇİN ÇOCUKLARIMIZA GÜZEL MUTLU YARINLAR İÇİN. Hepinizi seviyorum hoşcakalın .dostçakalın

Hakan Çırak

Kartalı yeniden alabilecek tek isim, görünen o ki Mustafa KUL..
Destekliyorum yolu açık olsun.

KARTAL CAN

PÖH ANKETE BAK,MUSTAFA KUL KAÇ YILLIK KARTALLI İTHAL BAŞKAN ADAYI İSTEMİYORUZ HELE ESKİ SİYASETÇİ HİÇ OLMAZ . KAŞARA KARNIMIZ TOK.BAŞKANIMIZ BELLİ MACERAYA GEREK YOK.

EMRE ÖZMEN

Sayın Başkanım Mustafa Kul şimdiden başkanlığınız hayırlı osun, yolunuz açık olsun. deneyimiz ile Kartal ilçesini dünya standartlarında bir ilçe yapacağınızdan eminim. size sonsuz güvenim var.