Hüsnü Süslü Çalışanlığı İle Fark Yaratıyor

- Yorumlar

Onun için Söz konusu Kartal ise saatin kaç olduğu önemli değil. CHP Kartal Belediye Başkan aday adayı Hüsnü Süslü gece yarısı taksi duraklarını ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediyesi Başkan aday adayı Yrd. Doç. Dr. Hüsnü Süslü, yerel seçimler kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Günün erken saatlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Süslü, çalışmalarına gece saatlerinde de devam ediyor.

CHP’nin Kartal Belediye Başkan Adaylığı için ismi en fazla ön plana çıkan isim olan Hüsnü Süslü, dün gece Kartal’da bulunan taksi duraklarını ziyaret ederek, farkını ortaya koydu. Kitlelerden çok bire bir temas kurarak seçim çalışmalarını yürüten Süslü’nün gece yarısı gerçekleştirdiği taksi durakları ziyareti taksi şoförleri tarafından da takdir edildi.

Genç Belediye Başkan aday adayı taksici esnafını ziyaret etme programı gece saat: 10.15 te başladı ve saat: 01.30’ da sonuçlandı. Özellikle Taksici esnafının mevcut sorunlarını dinleyen Süslü, Taksici esnafını rahatlatacak ve mutlu edecek projelerini açıkladı. Durak yeri ve mekân sıkıntısı çektiklerini Süslü’ye anlatan taksiciler, kendilerini gece yarısı ziyaret etmelerinden ve sorunlarına çözüm önerilerini paylaşmalarından dolayı teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdiler.

İlgi Ve Heyecan Gittikçe Artmaya Başladı

Gün geçtikçe kendisine gösterilen yoğun ilgi ve güvenden dolayı gündüz çalışmalarını gecenin geç saatlerine kadar dur durak demeden devam ettiren Süslü, her kesimden çok büyük ilgi görmeye ve destek almaya başladığı gözlemlendi. Yaklaşık 5 ay önce başlattığı yerel seçim çalışmalarını Kartal’ın her bölgesine yayan ve basmadık yer bırakmayan Süslü’ye gösterilen yakın ilgi ve destekler dikkat çekiyor.

1470115_598390700215802_774066919_n Hüsnü Süslü-  994656_598391250215747_918085483_n

x