Müjdeyi Alan İşçiler Çıplak Eylemi Sona Erdirdi

- 4 yorum

Kartal’da DİSK Genel-iş sendikasına bağlı olarak çıplak eylem yapan belediyenin kadrolu işçileri ve taşeron şirket personeli Başkan Öz’ün verdiği müjdeyle eylemlerinden vaz geçti.

Birikmiş ikramiyelerini almak isteyen emekçiler haklı talepleri için yaptıkları eylemlerini sona erdidiler.

Altınok Öz’ün nazik yemek davetini kırmayan işçiler eylemelerine son vererek Öz ve ekibi ile beraber belediye garajında yemek yediler.

Yemeğe Karyapsan genel müdür Özgür Nas’da katıldı. CHP’li Kamer Gök’ünde katıldığı yemekte Belediye yöneticileri Gülseren Büyütaş, Ali Rıza İksivri, Nizamettin Zorgül ve Hasan Uzunyayla da hazır bulundu.

Öz işçilerin haklarını ay sonu ya da Ocak’ın 15’inde alacaklarını söyledi.

Bu habere 4 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
ALİ OSMAN

BAŞKAN EMEK DİYORSUN AMA İŞÇİLERE YEMEK VERMİYORSUN BUMU SOSYAL DEMOKRATLIK BUMU ATATÜRKÇÜLÜK ÖYLE VİLLALARDA OTURMAKLA OLMUYOR BU İŞLER HİÇMİ UTANMIYORSUN BU İŞÇİLER ÇIPLAK EYLEM YAPARKEN HİÇMİ VİCDANIN SIZLAMIYOR O İŞÇİLERİN ÇOCUKLARI AKŞAM YATAĞA AÇ GİRDİKLERİNDE HİÇMİ SIZLAMIYOR YÜREĞİN YAPAMIYORSAN BIRAK O KOLTUĞU SİYASET İLMİ ALMIŞ SİYASETİ BİLENLER YAPSIN KUL HAKKI YEMİYEN GERÇEK CHP LİLER YAPSIN SEN AMALİYAT YAP DOKTOR YETİŞTİR MEMLEKETE MEMLEKETİN O KADAR ÇOK İHTİYACI VARKİ DOKTORLARA.

Kartaldan

özü sözü sadece ahbaplarına, yandaş ve yalakalarına olan bir Başkan istemiyoruz. Halkın Başkanı mazlumdan yana olandır. Ehlikeyfini düşünen değil…

Bencil, Çıkarcı, Gurur Abidesi

Kartal ‘da bürokratik- elitist ve etnik -Faşizan ile
mezhepsel ve cemaatçi (Gülen vb) yapıya dayalı yönetim ve istihdam anlayışını
yıkacak, yerine Halkın Özgür-bağlantısız çocuklarını (Ötekileştirilen-Arkasında
bürokrat ve Başkanın (SSK+Anadolu Yakası Geri Dönüşümcüler Kooperatifi) ve
eşinin (Banka-Citibank) mesai arkadaşları ve çocuklarını ve cemaat üyesi
olmayanları) temsil edecek. Nitelikli ve nicelikli adaylara başarılar dileriz.

EYÜP ÖZDEMİR

KARTAL CUMHURİYET HALK PARTİSİNİN KALESİ OLACAKTIR,FAKAT BUNU GERÇEKTEN PARTİ TERBİYESİ ALMIŞ ÖRGÜTTEN BİRİSİYLE BAŞARACAKTIR.MHP KÖKENLİ İNSANLARLA DEĞİL.CUMHURİYET HALK PARTİSİ SOL PARTİDİR,GEREĞİ NEYSE ONA GÖRE HAREKET EDECEKTİR.NEYİ TÜYÜ BELLİ OLMAYAN BİRİYLE BU İŞLER YÜRÜMÜYOR NE YAZIKKİ GELİNEN NOKTAYA BAKARMISINIZ ALLAH AŞKINA.