AK Parti Kartal’a İthal Aday Mı Gösterecek?

- 4 yorum

AK Parti kulislerinde son dakikalarda inanılmaz şeyler gelişiyor. Genel merkez hangi adayı seçeceğine bir türlü karar veremedi. 18 aday adayından en az 6’sı için şanslar eşit görülüyor.

Sıkışan genel merkezin çareyi toparlayıcı bir aday çıkarmakta bulduğu yönünde bugün flaş bir duyum basın kuruluşlarına sızdırıldı. AK Parti teşkilatı Temurhan Yıldız’ın adaylığında diretirken, araya giren başka değişkenler ise daha başka isimleri n aday yapılması için lobi faaliyetlerine devam ediyor.

Adaylık için en kuvvetli kişiler ise Temurhan Yıldız, Hüsamettin Koçak, Hüseyin Karakaya, Şükrü Kontuk, Yücel Kara ve Abdullah Güven Yaman olarak göze çarpıyor. AK Parti’nin bu aday adaylarından birini seçememesi halinda çareyi toparlayıcı bir aday belirlemekte bulacağı ve Kartal’da yaşamayan birini aday göstereceği kulislerde dönüyor. Bu da AK Parti ithal aday mı gösterecek sorularını beraberinde getiriyor.

x
Yorumlar
ŞAHİN

yani doğrusu bu habere ne denir bilinmez ama tamamen mantığa ve gerçeklere aykırı bir haber.laf olsun torba dolsun herkes bu konuda haber yapınca kartal24 bu furyadan eksik kalmayayım deyip resmen sallamış.en kuvvetli a.adayları ismine bakınca bir isim eksik o da cevdet kilim bari onu da en kuvvetli aday diye yazsaydın olsun bitsin.bu ne ya güleyim halinize.erbakanın deyim ile HADİ ORDAN HADİ ORDAN

ismail PESTİL

bu cemeaat dıye yazanların hepsi kumpas gelmeyın bu oyuna arkadaslar cemaatekılrın cogu aramızda sorun olsada akpartıden baska partıye oy vermeyız dıyorlar itibar etmeyın boyle sacma yazılara

Cem aat

Hoca efendi nin oyları Kemalistlere.
Hoca efendi; Hem Silivri’ye gömerim hem severim size ne:))

Ebübekir Mercimek

Hocaefendiyi satanlara oy moy yok.