Haber 7 Başyazarı Kartal 24’ü Doğruladı

- 4 yorum

Haber 7 başyazarı ve sorumlu müdürü, AK Parti‘ye yakın isimlerden Osman Ateşli bugün ateşli bir yazı kaleme alarak AK Parti’nin hangi ilçede kimi aday göstereceğinin ağır bastığını açıkladı. Bir haftadır Kartal 24 ve Kartal basınında haber olan ithal aday olayını da doğruladı.

Osman Ateşli Kartal için bir milletvekilinin adının geçtiğini ve Başbakan’a yakın o milletvekilinin Kartal’dan aday yapılma ihtimalinin olduğunu yazdı.

Kartal 24, ithal aday geliyor demişti

Kartal 24 bir haftadır yaptığı yayınlarla Kartal’a ithal aday gösterileceğini söylemişti.

%66 ithal aday

Haber 7 müdürü Osman Ateşli açıklamasından Kartal için 3 kişinin ağırlıkta olduğunu belirtti. Bu isimler Hüsamettin Koçak, Abübekir Taşyürek ve bir milletvekili.

O milletvekilinin ise Oktay Saral olduğu kulislerde işaret ediliyor.

Buna göre, Ateşli’nin belirttiği 3 isimden sadece 1 kişi yerli görülüyor. AK Parti’nin Kartal adayı Ateşli’ye göre %66 yerli olmayacak.

Hüsamettin Koçak Künyesi
Memleket: Manisa
Kaç Yıldır Kartal’da Yaşıyor: 21
Yaşadığı yer: Kartal

Abübekir Taşyürek Künyesi
Memleket: Erzurum
Kaç Yıldır Kartal’da Yaşıyor:0
Yaşadığı yer: Üsküdar

Oktay Saral Künyesi
Memleket: Trabzon
Kaç Yıldır Kartal’da Yaşıyor: 0
Yaşadığı yer: Ankara

Bu habere 4 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
Uğur

Bence de Abubekir Taşyürek gayet donanımlı ve kartala faydalı olabilecek bir vizyona sahip. Nasıl ithal aday oluyormuş, adam 5 yıldır Kartal belediye meclis üyesi.

Abba

Bence Abubekir Taşyürek gayet donanımlı ve kartala faydalı olabilecek bir vizyona sahip. Hem adam için ithal falan deniyor ne alakası var. Adam kartal ilçe meclisinde görev yapmış. Hem Kartala ivme kazandırmak için illa kartallı mı olmak gerekiyor. Kartala fayalı olsun da isterse marstan gelsin. Birini eleştirirken daha iyi donanımı olan başka biriyle karşılaştırarak yapmak lazım yoksa kim kaç yıldır kartallı ona mı bakacağız. Saçma.

lokman

Kartal da tanınmış bir mehmet sekmen vardi oda gitti bide Şükrü Kontuk var
Sadece Şükrü Kontuk chp den belediye yi gerisi sadece süpriz olur zor yani kartal da kadıköy oluyor desenize

genç AKP liler rahatsız

Maşallah ikisi sıfır yıldır kartallı diğerininde sıfır tane manisalı hemşehrisi var. seçimi kazanabilecek başka aday yok mu 18 kişinin içinde.