DP İlçe Başkanı Sedat Özkan: “Kamer Gök’ün Açıklaması Densizce”

- Yorumlar

Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı Sedat Özkan KARTAL 24‘e açıklama yaparak Kamer Gök’e cevap verdi.

CHP Kartal ilçe Başkanı Kamer Gök’ün açıklamalarını “densizce” olarak niteleyen Özkan, açtı ağzını yumdu gözünü.

İŞTE DP İLÇE BAŞKANI ÖZKAN’IN AÇIKLAMASI;

CHP Kartal İlçe Başkanı Kamer Gök, bugün yapmış olduğu basın açıklamasında Kartalımızın sorunlarının Siyasi Parti İlçe Başkanlarıyla beraber konuşulması hususundaki soruyla ilgili olarak talihsiz ve densiz bir açıklama yapmıştır. Bu açıklamasında kendini kaf dağında gören bir yönetici olarak ilk önce temsil ettiği ve Demokrat Türkiyemiz de demokrasinin gereği olan çok partili sistem içerisinde var olmuş olan CHP’sine zarar vermiştir.

Yazıktır ki, bu tarz yöneticilerle hala başarı sağlamaya çalışan CHP Genel Merkezi kendini ulaşılmaz sanan yöneticileriyle nasıl yola devam etmektedir.

Bizler Demokrasimizin mihenk taşları olan Siyasi Partilerimizin İlçe Başkanları olarak bulunduğumuz bölgelerdeki tüm STK’ı ve diğer Siyasi Parti Yöneticileriyle, Muhtarlarımızla, Kamu Kurum ve Kuruluş temsilcileriyle ve en önemlisi bizleri bulunduğumuz bölgelerde destekleyen veya desteklemeyen tüm halkımızla Kartalımızın sorunlarını konuşmak, çözümlerini üretebilmek için her ortamda her yerde oturabilecek ÖZGÜVENE sahip yöneticiler olmak durumundayız.

CHP Kartal İlçe Başkanı Kamer Gök’ün demek ki kendine özgüveni bulunmamaktadır. Kendine güvenmeyen bir yöneticinin o koltuğu işgal etmesine de gerek yoktur. Demokrat Parti bu ülkenin Demiri, Çimentosu, Barajı, Köprüsü, Otobanı, Çiftçisi, İşçisi, Memuru, Esnafı ve tüm halkını kucaklayan bir siyasi yapıdır.

Bizi Kaale almayan CHP Kartal İlçe Başkanı Kamer GÖK’ ün bu Gaf’ ını DEMOKRAT PARTİ KARTAL İLÇE BAŞKANLIĞI olarak ESEFLE KINIYORUZ….

Sedat ÖZKAN
Demokrat Parti Kartal İlçe Başkanı

GÖK NE DEMİŞTİ

İlçe başkanlarıyla Kartalın sorunlarının konuşulması için siyasi parti ilçe başkanlarıyla bir araya gelirmisiniz sorusuna sadece AK Parti ile konuşurum demişti.

x