Kartallı Esnaf Ve Kanaat Önderleri Şükrü Kontuk Diyor

- Yorumlar

AK Parti Kartal Başkan Aday Adayı  olan hayırsever iş adamı ve Günyad başkanı Şükrü Kontuk halktan büyük ilgi görüyor. 40 yıldır Kartal’da ikamet eden Kontuk, Kartal’ın sorunlarını o kadar iyi biliyor ki çözüm ve projeleriyle en önde geliyor.

“Diğerleri Ankara’nın yolunu aşındırırken o Kartal sokaklarında halkla kucaklaşıyor”

Kartal’da 18 aday adayı var ama sokakta bir tek aday adayı var, o da Şükrü Kontuk. Diğerleri Ankara’nın yolunu aşındırırken Kontuk Kartal sokaklarında halkla bütünleşmiş durumda.

Kartal esnafı ve kanaat önderleri: “İthal aday değil Kontuk’u istiyoruz”

Esnaflık hayatına Kartal’da atılan ve 40 yıllık bir Kartal esnafı olan Kontuk esnafın sorunlarını en iyi bilen aday adayı. Kontuk Kartallı esnafın ve kanaat önderlerinin gözünde tam bir kurtarıcı. Esnaf ve kanaat önderleri ithal aday değil Şükrü Kontuk’u istiyor.

Numan Kurtulmuş edebi, milli görüş ve Erdoğan’ın ufku

AK Parti öncesinde Saadet Partisi’nde ve Has Parti’de Numan Kurtulmuş ile beraber siyaset yapmış olan Şükrü Kontuk tam olarak Milli Görüş geleneğinden gelen aynı zamanda Numan Kurtulmuş faktörü ile Kurtulmuş’un siyasi edebine de sahip ve Başbakan Erdoğan gibi ufku geniş bir politikacı olarak tanınıyor.

Projeleriyle adından söz ettirdi

Kontuk Kartal’a ilaç gibi gelecek projeler üretti. Kartal’da trafik sorununu çözecek, esnafın kan ağlamasını bitirecek, Kartal’ın küçülmesini önleyecek ve Kartal’ı marka kent yapacak projeler açıkladı.

x