Kartallı Esnaf Ve Kanaat Önderleri Şükrü Kontuk Diyor

- 8 yorum

AK Parti Kartal Başkan Aday Adayı  olan hayırsever iş adamı ve Günyad başkanı Şükrü Kontuk halktan büyük ilgi görüyor. 40 yıldır Kartal’da ikamet eden Kontuk, Kartal’ın sorunlarını o kadar iyi biliyor ki çözüm ve projeleriyle en önde geliyor.

“Diğerleri Ankara’nın yolunu aşındırırken o Kartal sokaklarında halkla kucaklaşıyor”

Kartal’da 18 aday adayı var ama sokakta bir tek aday adayı var, o da Şükrü Kontuk. Diğerleri Ankara’nın yolunu aşındırırken Kontuk Kartal sokaklarında halkla bütünleşmiş durumda.

Kartal esnafı ve kanaat önderleri: “İthal aday değil Kontuk’u istiyoruz”

Esnaflık hayatına Kartal’da atılan ve 40 yıllık bir Kartal esnafı olan Kontuk esnafın sorunlarını en iyi bilen aday adayı. Kontuk Kartallı esnafın ve kanaat önderlerinin gözünde tam bir kurtarıcı. Esnaf ve kanaat önderleri ithal aday değil Şükrü Kontuk’u istiyor.

Numan Kurtulmuş edebi, milli görüş ve Erdoğan’ın ufku

AK Parti öncesinde Saadet Partisi’nde ve Has Parti’de Numan Kurtulmuş ile beraber siyaset yapmış olan Şükrü Kontuk tam olarak Milli Görüş geleneğinden gelen aynı zamanda Numan Kurtulmuş faktörü ile Kurtulmuş’un siyasi edebine de sahip ve Başbakan Erdoğan gibi ufku geniş bir politikacı olarak tanınıyor.

Projeleriyle adından söz ettirdi

Kontuk Kartal’a ilaç gibi gelecek projeler üretti. Kartal’da trafik sorununu çözecek, esnafın kan ağlamasını bitirecek, Kartal’ın küçülmesini önleyecek ve Kartal’ı marka kent yapacak projeler açıkladı.

Bu habere 8 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
lokman

En azından kartal li kartali tanıyan bilen bir şahsiyet ithal adaylara on basar tekrardan akparti bayrağını kartala dikebilir

murat b

esnafın, kanaat önderlerinin şunun bunun ne dediği değil teşkilatın ne dediği önemli..

Kazım ak

Kartala yakışan projeleri hayata geçirmenizi istiyoruz Şükrü bey kalkınmaya ihtiyacımız var esnaflarımız sizi destekliyor

R.T.E. Sevgisi

Kartal Şükrü Kontuk diyor Esnaf Şükrü Kontuk diyor Kanaat Önderleri Şükrü Kontuk diyor Kartalımız Hayırlısıyla Hizmet Anlayışına Sahip Halkla Bütün Başkanına Kavuşacak

Ak Sevdalı

Sayın Başbakanımızın izinden yürüyen Şükrü beyi bizde gönülden destekliyoruz.

Mehmet Gündüz

Kartalımıza yakışan aday Şükrü beydir bencede inşallah hizmet için belediyecilik için şükrü beyi başkan olarak görürüzz

Zülfikar

İnşallah hakkımızda hayırlı olur. Hizmet İçin Şükrü Kontuk.

Sevda

Gerçekten çok doğru şükrü kontuk la herşey daha güzel olacak