Şahanoğlu: “Milli Servet Kaderine Mi Terk Edildi?”

- Yorumlar

DP Kartal Belediyesi Başkan Adayı Müslim Şahanoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi‘ne ait olduğu bilinen Yakacık Huzurevi‘nin adeta kaderine terk edilmiş durumda olduğunu söyledi.

Fethi Satıcı’nın haberine göre bir süre Van depremzedelerinin barındırıldığı Huzurevinin depremzedeler tarafından hor kullanıldığı ve iç kısmında tahribatlar oluştuğu bilinmekteydi.

İNCELEMELERDE BULUNDU

Yaklaşık iki aydır seçim çalışmalarını devam ettiren ve sürekli olarak Kartal’ı ve Kartal halkını ilgilendiren konu ve konuları gündeme taşıyan DP Kartal Belediyesi Başkan adayı Müslim Şahanoğlu, “ Milli servetin böyle eder olması içimi burkuyor milletin parası çarçur edilmemeli. Madem ki bu yer evveliyatında Kartal Belediyesi’ndeymiş ama şimdi Kartal belediyemizin malı olmuş. Kartal belediyemizde Huzurevine bir el atması lazım. Kısmet olursa 31 Mart 2014 sabahı Müslim Şahanoğlu, Kartal belediye başkanı olarak siz Huzurevini yeniden kullanılır vaziyete getireceğiz. Kimsesizlerimizin, yaşlılarımızın ve muhtaçlarımızın hizmetine açacağız” hatırlatması yaptı.

Şahanoğlu, Kartal’ın köye dönüştürülmesinden de çok büyük üzüntü duyduğunu sözlerine ekledi.

x