Sosyal Medyanın Kamer Gök Beklentisi

- Yorumlar

Kartal’da deneyimli siyasetçi Kamer Gök CHP’li geçmişiyle Kartal siyasetinde, gerek tarzıyla gerekse de açıklamalarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Öte yandan Gök hakkında son günlerde ise “neden sosyal medyayı kullanmıyor” tartışması başladı.

CHP‘li ilçe başkanı Kamer Gök her ne kadar Kartal siyasetinde önemli bir belirleyici rol onyasa da sosyal medyada hala halkla haşır neşir olmuş değil.

Geçtiğimiz günlerde Instagram’da paylaştığımız bir Kamer Gök resmine yorum yapan Kartal halkı, Gök’e neden sosyal medyada yer almadığını sordu.

İşte o fotoğraf ve tartışma;

2013-12-16_03h28_55

Gök interneti ne kadar kullanır, ya da sosyal medyaya gelir mi, bilinmez ama CHP’nin mevcut ilçe başkanını sosyal medyada görmek biz gazetecileri de onu sosyal medyada görmek isteyen insanları da sevindirir.

Temurhan Yıldız’ın 5 binden fazla takipçisi var

Öte yandan, acaba Gök sosyal medyaya gelse kaç kişi takip eder diye de düşünmeden edemedik ve en son ki ilçe başkanı her ne kadar istifa etmiş olsa da benzer bir görevde olduğundan Temurhan Yıldız’ı kaç kişinin takip ettiğine baktık. 5,526 kişinin AK Parti eski ilçe başkanını takip ettiği görülürken, Kamer Gök eğer sosyal medyaya gelirse sizce bu rakamı geçer mi, tahmin yürtmek zor.

 

x