Fethi Satıcı: “Artık Kartalspor’un Maçlarına Gitmeyeceğim”

- Yorumlar

Duayen Gazeteci Fethi Satıcı, KARTAL 24‘e açıklama yaparak Ödübek’e yaptığı çağrıdan dolayı yapılan eleştirilere cevap verdi.

Yaptığı çağrının iyi niyetli olduğunu vurgulayan Fethi Satıcı, kendisine yönelik yapılan eleştirilerle ilgili açıklamalarda bulundu.

İŞTE FETHİ SATICI’NIN KARTAL 24′E YAPTIĞI AÇIKLAMA;

Kartal Kent Konseyi Spor Komisyonu Başkanı olarak ve zor günler geçirmekte olan Kartalspor’a bir nebze de olsa yardımcı olmak babında bir çağrıda bulundum. Kartalspor’a şimdiye kadar büyük maddi ve manevi yardımlarda bulunan ve bulunmaya devam eden Sayın Mustafa Ödübek’e Kartalspor’a bu tür yardımlarının devam etmesi noktasında bir çağrıda bulundum. Çağrımı Kartalspor Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ergun Öztaner, olumlu bulduğunu bana söyledi ve duyarlılığımdan dolayı birde TEŞEKKÜR ETTİ. Ayrıca Sayın Ödübek ile ilgili olumlu ve yapıcı açıklamalarda bulundu. Bu arada benim bilmediğim ve duymadığım bir konuyu da bana anlattı. “Sayın Ödübek, zaman zaman Kartalspor’a maddi yardımlarda bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde 20 Bin Tl verdi ve 10 bin tl davetiye aldı” dedi. Yani kısa süre içersinde toplam 30 bin TL katkı sunmuş. Mecburmu? Demekki Sayın Ödübek yönetimde olmamasına rağmen halen Kartalspor’a maddi yardımda bulunmakta.

ÜNVANIMI GERİ ÇEKTİM VE ÜYE OLARAK YAZDIM

Ben Sayın Ödübek’i Kartalspor’a maddi ve manevi anlamda yardımcı olmaya davet ettim. Zaten oluyormuş bunu bilmiyordum. Sanki birileri Sayın Ödübek’i Kartalspor’a BAŞKAN olması ve ya tekrar yönetime girmesi anlamında çağrı da bulunduğumu sanmışlar. Yok böyle bir şey. Her halde benim çağrı yazımı kapalı gözle okumuşlar. Bir daha okusunlar. Ben sadece ikinci devre için maddi ve manevi yardım çağrısında bulundum. Ne var ki Sayın Ödübek, zaman zaman akmasa da damlıyormuş ve Kartalspor’a maddi ve manevi yardımda bulunuyormuş. Adam gibi adam olan ve Kartalspor’a şimdiye kadar yanlış hatırlamıyorsam Bir buçuk Trilyon maddi yardımda bulunmuş ve bu büyük rakamıda Kartalspor’a bağış yapmış. Yani istememiş. Ne var ki Sayın Mustafa Ödübek’in Kartalspor’a şimdiye kadar yapmış olduğu büyük rakamlarla ifade edilen maddi ve manevi yardımlarını görmemezlikten, bilmemezlikten gelen sözde Kartalspor ‘un ÜÇ taraftarı bu konuda beni eleştirmiş ve çağrı mektubumun altına üç eleştiri yorumu yazmış. Tabi sahte isimlerle gerçek isimleriyle yazma cesareti gösterememişler. Hatta bir tanesi “ Fethi Satıcı Kartal Kent Konseyi Spor Komisyonu Başkanı değil üç üyeden bir tanesi” şeklinde bir yorum yazmış. Evet, üç üyeden bir tanesiyim ama Spor Kökenli ve Basın mensubu olduğum için Kartal Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı, beni Spor Komisyonu Başkanı olarak görevlendirildi. Bu gibi görevler fahridir ve spor’a hizmettir. Ne fark eder. Peki, o zaman bu unvanımı geri çektim ve Kartal Kent Konseyi Spor Komisyonu üyesi olarak yazdım. Arzu eden bu konuyu Kartal Kent Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İbrahim Yazıcı’dan sorabilirler. Ayrıca Kent Konseyi Spor Komisyonu üyeliğimi de geri çektim ve ilgili çağrıyı da BASIN MENSUBU sıfatımla yazdım. Basın mensubu sıfatımı da geri çektim ve Kartalspor taraftarı olarak yazdım. Şimdi sadece bana “ Reis 53” rumuzu ile yorum yazan ve benim Kent Konseyi Spor Komisyonu Başkanı” olmadığımı yazan sevgili kardeşime hatırlatmayı bir görev bildim. Sayın Reis 53 olarak sizde bu tür bir yazıyı yazma hakkınız var. Yani BENİM GİBİ. Bakın arkadaşlar, Kartalspor çok zor günler geçirmekte. Bir birimizi acımasızca eleştirmeyi bir kenara bırakalım ve Kartalspor’a ve yönetime destek olalım. Bazıları gibi KÖSTEK DEĞİL.

NOT: Kimseye yaranılmıyor, yaranılmak gibi bir düşüncemde yok. O zaman bende Sayın Mustafa Ödübek’e yapmış olduğum yazıyı ve çağrıyıda geri çektim. Sayın Reis 53 ve Sayın Ziyaret 1949 her halde şimdi rahatlamış olacaksınız. Ve bu arada Kartalspor’a sizin yüzünüzden manevi desteği mide geri çektim. Bu hafta oynanacak olan Çankırıspor- Kartalspor karşılaşmasını izlemek ve Kartalspor taraftarlarına haber ve resimlerle paylaşmayı da askıya aldım. Bundan sonra Kartalspor ile ilgili hiçbir haber yapmayacağım, Kartalspor’un maçlarına da gitmeyeceğim. Bu arada benim kurduğum “Âlemin Kralı Kartalspor” Sayfamı da 3-4 gün içinde iptal edeceğim. Ben Kartalspor’dan nemalanmıyorum sadece bu güzide kulübümüzde Güreş Şubesi Başkanı olarak görev ve spor yaptım. Ayrıca en eski üyelerindendim. Rahatladınız mı Sayın R. 53 ve Sayın Ziyaret 1949.? Bundan böyle sadece zamanım olduğu zaman Kartal Belediyespor’un maçlarını izleyeceğim ve haber yapacağım. Saygılarımla…

FETHİ SATICI
ULUSLARARASI GAZETECİ-YAZAR( 212’YE TABİ VE MAVİ BASIN KARTI SAHİBİ)

FETHİ SATICI HANGİ YORUMLARA CEVAP VERDİ

İşte Fethi Satıcı’nın cevap verdiği eleştiriler. Okumak için tıklayın

x