Mustafa Ödübek’ten nomba açıklamalar

- Yorumlar

Kartalspor eski yöneticisi Mustafa Ödübek bomba açıklamalar yaptı. Gazeteci Fethi Satıcı‘ya açıklamalar yapan genç işadamı Ödübek, Kartalspor yönetiminde neden bulunmak istemediğine açıklık getirdi.

Hafta içinde KARTAL 24‘e açıklama yaparak, Mustafa Ödübek’e Kartalspor’a destek olması yönünde çağrıda bulunan Fethi Satıcı‘ya, cevap niteliğinde açıklama yapan Ödübek, gelinen bu noktada Kartalspor yönetiminde tekrar görev almayı düşünmediğini belirtti.

Kartalspor‘a olan sevgisini “Kartal spor bizim için yaşam sebeplerimizden bir tanesi hayallerimizi süsleyen Kartal sporla mutlu olan Kartalspor la üzülen yıpranan birisiyim Kartal spor sevgim aşkım anlatılmaz tarif edemem.” sözleri ile niteleyen Ödübek buna rağmen Kartalspor’da görev alamayacağını belirtti.

Neden görev almak istemediğine de açıklık getiren Ödübek, Kartapspor’un hiçbir kurumdan destek almadığını, sabit gelirinin olmadığını, Sportoto teşkilatından gelen aylık 200 Bin TL civarındaki paranında geldiği gibi hacizlere gittiğini belirtti.

Kartalspor’un sahipsizliğine “kartalı beraber dolaşsak maç bileti satsak 50 tane satamayız herkes ben karışmam diyor bir düşün eskiden böyle miydi?” sözleriyle dikkat çeken Ödübek geçmişteki sahiplenmenin kalmadığından dem vurdu.

“Ergun Babayı kırmadım”

Sezon başında neden yönetimde bulunduğuna da açıklık getiren Ödübek, “o kadar küfüre o kadar hakarete rağmen çok sevdiğim asla kıramayacağım kartalın babası Ergun baba yı kırmamak adına kabul ettim” dedi. Yönetimden ayrılışını ise kurban pazarı gelirleri ve transferlerle bir takım nedenlere bağlayan Ödübek “sen olsan transferini yapmadığın maliyetini bilmediğin peşinatların durumu ortada iken gelip görev alabilir misin” dedi.

Taraftara mesaj

Mustafa Ödübek sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Ama bilinsinki bu takım bir gün şahlanacak bu takım tarih yazacak bu takımı güzel ülkem konuşacak uzak ta değil !!! Sanılmasın unuttuk sildik hayatımızdan çıkardık aslaaaaa

Unutulmamalıdır ki biz semtimizi sevdik biz armasına aşık olduk bu sevda leyla mecnun sevdası gibi kale arkasından seyrederiz kapısında nöbet tutarız iş başa düşüncede kimseye bırakmayız..

Saygılarımla

Mustafa ÖDÜBEK

x