Beykoz’da Saadet Rüzgarı

- Yorumlar

Saadet Partisi yerel seçimler öncesi aday tanıtım toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul ilçe Belediye Başkan adaylarını şölen havasından açıklayan Saadet Partisinin İstanbul Beykoz Belediye Başkan adayı belli oldu. Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın katılımıyla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen aday tanıtım toplantısına Beykozlular büyük ilgi gösterdi. Yoğun bir katılımın gözlendiği gecede Beykoz Belediye Başkan adayı Selman Yücel kamuoyuna tanıtıldı. Geceye İl Yönetim Kurulu üyeleri, Ümraniye ve Sultanbeyli Belediye Başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İslam Alemi İçin Bir Mahrumiyettir

Konuşmasında yerel seçimlerin önemine değinen Kamalak “Seçimlerde oy kullanacak kardeşlerimiz bilmeli ki 30 Mart’ta ya İslam Birliği için ya da Haçlı Birliği için oy kullanacaklar. İstanbul hilafetimizin başkentidir. İnşallah zafer İstanbul’dan tüm yurdu saracak. İstanbul’un Milli Görüş’ten uzak kalması hem İstanbul için hem ülkemiz için hem de tüm İslam alemi için bir mahrumiyettir. İnşallah milletimiz 30 Mart’ta gereğini yapacak ve Milli Görüş belediyeciliğini yeniden ülkemizin Saadet’i adına hak ettiği yere getirecektir. 31 Mart’ta inşallah Beykoz’u Milli Görüş’ün zafere ulaştığı belediyelerden birisi olarak göreceğiz. Biz buna tüm kalbimizle inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Çılgın Değil Çıldırmış Proje

Saadet Partisi İstanbul İl başkanı Selman Esmerer “Hükümetin 11 yıldır faize harcadığı para ile Türkiye Edirne’den Kars’a tamamen bir kentsel dönüşüm yapılabilirdi. 11 yıldır faizcilere yedirilen para 550 milyar lirayı aşmış durumdadır. Bu milletin parasıdır, milletin alın teridir. İşte Türkiye’nin bu tür yanlış yönetimlerden kurtulmak için yeniden Milli Görüş’e ihtiyacı vardır. Faize ve faizcilere karşı duran, havuz sistemini kuran Milli Görüşçülerdir. İstanbul’daki belediyeler, bir baştan bir başa ranta dayanan çalışmalar sürdürmektedir. Çılgın proje adı altında İstanbul’un silueti değiştiriliyor. Bunlar çılgın değil çıldırmış projelerdir” dedi.

Belediyecilikte Deneyimin Adı Selman Yücel

1953 Kayseri de doğan Selman Yücel Kabataş Erkek Lisesi’nin bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversite’sinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. 1995’ten itibaren Sultanbeyli Belediyesi Başkan danışmanlığı yaptı. RP Sultanbeyli son ilçe başkanlığını yaptı. Saadet Partisi Sultanbeyli ilçe başkanlığı görevini 2 yıl yürüttü. İki dönem Belediye Meclis Üyeliği yaptı. Üç dönem SP İstanbul il Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Halen SP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sultanbeyli Belediyesi Meclis Üyeliği görevlerini yürütmektedir.

KAynak: Milli Gazete

x