25 Yılı Geride Bırakan Yerel Gazete

- Yorumlar

Kartal’da onbeş günde bir olarak yayım hayatına başlayıp, bu güne kadar tarafsızlığını koruyan, okurlarıyla birlikte 25 yılı geride bırakan, doğru haber vermeyi ilke edinen Songün Gazetesi çeyrek asırlık bir yayın kuruluşu olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Kurucusu ve Sahibi Necmettin Sezen tarafından 10 Aralık 1988 yılında yayım hayatına giren Songün Gazetesi 25 yıldır okurlarıyla doğru, tarafsız ve yansız bilgiyi paylaşıyor. Songün Gazetesi ofset baskısıyla onbeş günlük gazete olarak yayım hayatına girdiğinde kentin gündemini tutarak geniş bir okur kitlesinin güvenini hiç boşa çıkarmadı.

Tarafsız ve yalın haberleriyle halkın ve okurun takdirini toplayan Songün Gazetesi, camiada gazetecilik okulu olarak anıldı. Birçok çalışanı, bugün gazete sahibi oldu, yaygın basında yer edindi. 25 yıldır doğru haberi ilke edinen gazete, okurlarıyla buluşmaya kesintisiz devam ediyor.

Genel Yayın Yönetmenliğini Emrah Yusufoğlu’nun yaptığı Songün gazetesinin sahibi ve Kurucusu Necmettin Sezen, gazete olarak tek sermayelerinin doğru habercilik olduğunun altını çizerek “10 Aralık 1988 yılında kurulan Gazetemiz, okuruyla buluştuğu günden bugüne kadar hiçbir kirli, yalan ve şantaj haberi sütunlarına taşımadı. Doğru haberciliği her zaman ilke edinerek, ortaya koyduğu çizgisinden bir milim dahi şaşmadı ve şaşmayacaktır” dedi.

Songün Gazetesi Sahibi Sezen, kurulduğu günden buyana gazetenin bu günlere ulaşıncaya kadar emeği geçen, yazar, muhabir, tüm çalışanlara ve okurlarına teşekkür ettiğini bildirdi.
Kartal’ın ilk yerel gazete olmanın onurunu ve grurunu yaşayan Songün gazete ailesine, Kartal24 olarak başarılarının dileriz….

Songün internette www.gazetesongun.com adresinden yayın yapmakta.

x