Kartal Belediyespor yeni yönetimi belirlendi

- Yorumlar

Kartal Belediyespor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu, yeni yönetimini seçti. İstanbul Süper Amatör Ligi takımlarından Kartal Belediyespor’un Olağanüstü Genel Kurulu, Kartalspor Kulüp binasında gerçekleşti.

Olağanüstü Genel Kurul’da, kulübün faaliyet, denetim kurulu raporu, gelir-gider tablosu ve tahmini bütçe açıklandıktan sonra oylamaya geçildi. Kabul edilen raporların ardından yeni yönetim ve disiplin kurulunda görev alanların isimleri tek tek okunarak Kartal Belediyespor’un yeni yönetimi ilan edildi.
Görevini Ergun Öztaner’e devreden Kartal Belediyespor’un eski Başkanı Dr. Turgut Mermertaş yaptığı konuşmada, “yaklaşık 4 yıldır bu kulübü yönettik şanssızlıklar ve imkânsızlıklar içinde çalışmalarımızı sürdürdük. Buradan yeni yönetime başarılar diliyorum” dedi.

Yeni Başkan Ergun Öztaner

Kartal Belediyespor Kulübü’nün yeni Başkanı Ergun Öztaner yaptığı konuşmada;”eski yönetim imkânsızlılar ve zorluklar içinde çok çalıştılar çok emek harcadılar ve yoruldular bunu bizler gördük. Başarısızlıkları yüzünden değil, yoruldukları için görevi devralıyoruz. Futbol dalında başarılı olamasa da diğer branşlarda kulübü çok iyi seviyeye getirdiler. Emeklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum. İleriki günler için temennimiz daha başarılı işler çıkararak, daha iyi yerlere gelmektir. Yeniden yeni görev alan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Onursal Başkan Altınok Öz

Kartal Belediyespor’un Olağanüstü Genel Kurulu’nda seçilen yeni yönetim, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü kulübün ‘Onursal Başkanı’ olarak belirledi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediyespor’u tüm branşlarda değerlendirme gerekliliğine dikkat çekerek ”Kartal Belediyespor Kulübü sadece futbol takımından oluşmuyor. Briç, satranç, güreş, yelken, atletizm gibi birçok branşta da faaliyet gösteren bir kulüptür. Satranç dalında oldukça iddialıyız. Türkiye’de satrancın merkezi olmak isteyen bir anlayış da var. Sahilde bulunan hizmet binamızın alt katında satranç hocalarımız, çocuklarımızı çalıştırıyor. Tüm spor dallarında başarılı olabilmek için hep beraber çalışacağız. Kartal Belediyespor’un eski yönetimine emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Yeni yönetime de başarılar diliyorum” dedi.

YÖNETİM KURULU ASİL
1- ERGUN ÖZTANER
2- YAKUP ATA
3- MURAT ALİ ÖKSÜZ
4- GÜRBÜZ ÇİFTÇİ
5- HALİL ŞENER
6- KEMAL BERK
7- HÜSEYİN ÇUHADAR

YÖNETİM KURULU YEDEK
1- TAHSİN MELİKOĞLU
2- GÜRAY ÜNSEVEN
3- CAFER GENÇ
4- ERKAN ÇAKAR
5- MURAT İÇEN
6- YAŞAR KOCA
7- TUNCAY PULCU

DENETLEME KURULU ASİL
1- DR. TURGUT MERMERTAŞ
2- İBRAHİM SARI
3- BÜLENT KÖSE

DENETLEME KURULU YEDEK
1- ATİLLA İLGÜN
2- SEYFULLAH ONGAN
3- ENGİN İNAN

DİSİPLİN KURULU ASİL
1- DÜZGÜN ÇAPAR
2- GÜLSEREN BÖYÜKTAŞ
3- AHU ZENGİN KAYGUSUZ

DİSİPLİN KURULU YEDEK
1- MUAMMER YEŞİLYURT
2- DURSUN AKSOY
3- TUGAY SAĞLAM

x