“Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası” sona erdi

Kartal Belediyesi ve Türkiye Briç Federasyonu İstanbul İl Temsilciliği işbirliğiyle gerçekleştirilen “Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası” Kartal’da yapıldı.

Turnuvanın açılış konuşmasını yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz Briç Turnuvası’nın, Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına üçüncü kez düzenlendiğine dikkati çekerek “Atatürk’e ve briçe gönül verenleri saygıyla selamlıyorum. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası’na yoğun katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum, ayrıca bu etkinlikte emeği geçen Briç Federasyonu’na da teşekkür ediyorum ve tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.

Kartal Belediyesi Ekolojik Pazar Eğitim Çadırı’nda düzenlenen Kartal Belediye Başkanlığı Briç Turnuvası Şampiyonası’na İstanbul başta olmak üzere birçok ilden toplam 248 sporcu katıldı. Toplam 7 saat süren turnuva, ‘Genel,’ ‘Karışık,’ ‘Kadınlar’ ve ‘Senyör’ kategorilerinde gerçekleşti.

Kartal Briç Kulübü Başkanı İsmet Polatkan, Kartal’da briç sporuna verdiği destekten dolayı Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e teşekkür ederek plaket armağan etti.

Atatürk’ü Anma Briç Turnuvası Şampiyonları

Genel
1.Ender Aksüyek-Altan Sabancı
2.Vera Adut-Orhan Aker
3.İrfan Coşkun-Köksal Kızıltan

Karışık
1.İsmail Kandemir-Sevin Nuhoğlu

Kadın
1.Tuna Elmas-H.Nilüfer Büyükdere

Senyör
1.Edip Çongur-Yaşar Öksüz

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar