Altınok Öz’ü Ziyaret Ettiler

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’e bir dizi ziyaret gerçekleşti. Sabrı Taşkın Eğitim ve Uygulama Okulu Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı, Kartal Taksiciler Derneği, Kartal Halk Eğitim Müdürü ve CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Muharrem Konuk Altınok Öz’ü ziyaret ettiler.

İşte detaylar;

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Sabrı Taşkın Eğitim ve Uygulama Okulu Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı’ndan Ziyaret

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz‘ü, Sabri Taşkın Eğitim ve Uygulama Okulu Müdürü Adem Atakaya, Okul Aile Birliği Başkanı Birgül Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Birgün Karalı makamında ziyaret etti. Göreve yeni başladığını belirten okul müdürü Adem Atakaya, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Kartallılara yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Başkan Altınok Öz’ün daha önce de okullara katkıda bulunduğunu ve desteklediğini hatırlatan Okul Aile Birliği Başkanı Birgül Erdoğan, çocuklar için yapacakları faaliyetler hakkında Başkan Öz’e bilgi vererek destek beklediklerini belirtti. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz de okullar ve çocuklar için Kartal Belediyesi olarak desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e Kartal Taksiciler Derneği’nden Ziyaret

Kartal Taksiciler Derneği Başkanı Kadir Ardıç, Başkan Yardımcısı Osman Cıvak ve Binali Atmaca, Servet Attepe, İsmail Sağıroğlu, Ahmet Özpay ve Halil Tahan, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti. Yeni hizmet binası için hayırlı olsun dileklerini ileten Kartal Taksiciler Derneği Başkanı Kadir Ardıç, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e çiçek takdim etti. Kartallı taksicilere vermiş olduğu destekten dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür eden dernek üyeleri, Kartal Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini dile getirerek Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’e yeni projelerinde de başarılar dilediler.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü Ziyaret Etti

Kartal Halk Eğitim Müdürü Resul Özdemir, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü, Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında ziyaret etti. Kartal’da yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren Özdemir, yeni açılacak kurslar hakkında Başkan Altınok Öz’e bilgi verdiğini belirtti.

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Muharrem Konuk Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü Makamında Ziyaret Etti

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü, CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Muharrem Konuk makamında ziyaret etti. Sosyal belediyecilik anlayışına yakışır bir belediye binasını Kartallılara kazandırdığı için Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü tebrik eden Konuk, Başkan Altınok Öz’ün başarılarının devamını dilediğini de sözlerine ekledi.

CHP SULTANBEYLI ILCE BASKANI KONUK BASKAN ZIYARET (1)

CHP SULTANBEYLI ILCE BASKANI KONUK BASKAN ZIYARET (2)

KARTAL HALK EGITIM MUDURU BASKAN ZIYARET

SABRI TASKIN OKUL BASKAN ZIYARET

x