Dün Bugün Yarın Oyunu Kartal’da Sergilendi

Kartal Belediyesi’nin kültürel ve sosyal etkinlikleri devam ediyor. Usta tiyatro oyuncusu Yalçın Özden’in yazıp yönettiği “Dün Bugün Yarın” adlı oyun Hürriyet Mahallesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi’nde izleyici ile buluştu. Yalçın Özden Tiyatrosu tarafından sahnelenen başrollerini Suna Yıldızoğlu, Uhde Seçil, Buket Bulut, Salih Ünal, Selin Bayraktar ve Ahu Özden’in rol aldığı  “Dün Bugün Yarın” adlı oyun vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. “Dün neydik, şimdi ne olduk, yarın ne olacağız?” sorularıyla yola çıkarak geçmişi, bugünü, yarını, şarkılar ve renkli skeçlerle anlatan oyun, izleyicilerin beğenisini kazandı.

Oyunun sonunda Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz adına Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar, oyunculara teşekkür ederek plaket takdim etti. Uçar, “Bizleri onurlandırdınız,sizleri önümüzdeki aylarda da diğer kültür merkezlerimizde ağırlamaktan, oyunlarınızı izlemekten onur duyacağız” dedi.

 

Kartallılarla buluşan Yalçın Özden, “Kartal’da seyircinin karşısına ilk defa çıktık ve gördük ki, Kartallı tiyatroyu çok seviyor. Bize bu imkanı sağlayan Sayın Başkan Altınok Öz’e çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da Kartal Belediyesi ile çok değerli Kartal halkının karşısına yeniden çıkmayı arzu ediyoruz” diye konuştu.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar