Kaleci Osman Şimşek Kartalspor’dan ayrılıyor mu?

Kartalspor’da sözleşmesi sezon sonu bitecek olan kaleci Osman Şimşek’in takımdan ayrılacağı iddia ediliyor. Ethem Pülgir’in de temsilciğini yapan Style Players isimli menajerlik şirketinin Kartalspor’daki oyuncularını geri çekeceği dillendiriliyor.

Style Players official Facebook sayfasında 6 aydır Ethem hakkında pazarlama taktiklerine benzer bir politika uygulanıyor ve oyuncunun resimleri sürekli olarak yükleniyordu. Oyuncunun resimlerinin sürekli yüklenerek hakkında yazılan övgü dolu sözleri görenler, kendilerini “acaba bir pazarlama mı yapılıyor” demekten alı koyamıyordu. Kartalspor yönetimi ise menajerlik şirketine, sözleşmeli bir futbolcusunu Facebook’tan pazarlanmaya benzer şekilde gündeme sokulmasına birşey demiş mi, bilinmiyor ama bu olay artık son noktaya ulaştı ve bir Pazar gecesi açıklama yapan Style Players Kartalspor ile tek taraflı sözleşme fesih ettiklerini duyurdu.

Öte yandan aynı menajerlik şirketi şimdilerde ise sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan Osman Şimşek için de pazarlama esaslı paylaşımlara başladı. İddia edilen o dur ki Osman Şimşek sezon sonu Kartalspor’dan ayrılacak. Hatta mümkün olsa şimdiden ayrılmanın yollarını aradığı da kulislerde dillendiriliyor fakat henüz doğrulanmadı.

2014-01-08_00h53_13

2014-01-08_00h53_51

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar