Kartal’daki hastaneye “dayakçı müdür” mü atandı?

Anadolu Güney Kamu Hastaneler Birliğine bağlı çok sayıda hastanenin yönetici ve idari mali işler müdürünün görev yeri değiştirildi.

Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Sinan Bayraktar, Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne atandı. Maltepe Ekspres Gazetesi’nde yayınlanan haberde Sinan Bayraktar için “dayakçı müdür” deniliyor ancak kimi dövdüğü hakkında bilgi verilmemiş. Bayraktar’dan açıklama bekleniyor.

Öte yandan diğer atamalar ise şöyle:

  • Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Uzm. Dr. Kutlu’nun yeni görev yeri Maltepe Ceza ve İnfaz Kurumları.
  • T.E.V. Sultanbeyli Devlet Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Çağrı Dalkılıç, Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yönetici oldu
  • Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü de yine Sultanbeyli’de daha önce aynı görevi yapan Fatma Arol oldu.
  • Maltepe Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Ömer Halim Kaşıkçı’nın yerine Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uzm. Dr. Süleyman Erdoğdu geldi.

Maltepe Ekspres’ten açıklama geldi

Bu arada, bu haberin yayınlanmasından sonra Maltepe Ekspres Gazetesi’nden Cengiz Doğan Kartal 24’e açıklama yaparak neden “dayakçı müdür” dediklerini açıkladı. Cengiz Doğan açıklamasında “Dayakçı müdür lakabı ise Hastanede yangın haberine giden muhabirimizi tartaklaması nedeniyle verilmiştir.” dedi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar