Fethi Satıcı’dan bomba Altınok Öz iddiası

- 2 yorum

Duayen Gazeteci Fethi Satıcı bugün bomba açıklamalarda bulundu.

Mustafa Sarıgül, hafta içinde Kartal CHP İlçe başkanlığında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz için “o belediye başkanı çok güçlüyüm diyorsa bağımsız aday olsun” demişti.

Bu açıklamalardan sonra bomba bir açıklama da duayen isim Fethi Satıcı’dan geldi. Fethi Satıcı açıklamasına öyle bir son nokta paragrafı koydu ki ortalık karıştıracak cinsten.

Altınok Öz aday olacak mı?

Fethi Satıcı alttaki sözleriyle kafa karıştırdı. Acaba Altınok Öz CHP’den aday yapılmazsa bağımsız aday olur ya da başka partiden aday olur mu demek istedi.  Satıcı’nın bu sözleri acaba Öz bağımsız aday mı olacak ya da aday olacağı partinin 3 harfinin baş harfi başka mı olacak “?HP” diye merak uyandırdı. İşte Fethi Satıcı’nın ortalığı karıştıracak bomba iddiası;

Fethi Satıcı: HİÇ AKLINIZA GELDİMİ?
Ya Sayın Öz, bir beklenilmeyen gelişme ve terslik karşısında bağımsız ve başka bir partiden Kartal Belediye Başkan ADAYI gösterilirse………..:))) Bu benim şahsi görüşüm ve tespitim… Sadece size ve bazılarına hatırlatma gereği duydum…İster dikkate alınsın isterse alınmasın. Kartal için ve Kartal halkı için hayırlısı ne ise O olsun.

>> Fethi Satıcı’nın açıklamalarının tamamını okumak için tıklayın

Öte yandan Sabah yazarı Mahmut Övür ise geçtiğimiz ay yazdığı bir köşe yazısında Altınok Öz’ün Kartal’da tanınırlığı en çok yüksek aday adayı olduğunu yazmıştı. Bu da eğer Altınok Öz bağımsız girerse bile seçimi kazanabilecek güçte olduğunu gösteriyor, olarak yorumlandı.

Bu habere 2 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
burak34

Kartal özü sözü bir olan halkçı baskan, altın gibi bir kalbe sahip ALTINOK ÖZÜ istiyor

KARTALCAN

FETHİ SATICI VE ONUN GİBİ DÜŞÜNENLER BULANDIRMAYIN DENİZİ KARTAL HALKI CHP YE OY VERİRİ VE O HALK BAŞKAN OLARAK ALTINOKU ORADA GÖRMEK İSTİYOR ÜÇ BEŞ PARTİLİ SEVMİYOR BELEDİYEYE ADAMINI KOYAMIYOR YADA BELEDİYEDEN LOKUM İŞ KAPAMIYORSA BU ONLARIN SORUNU