AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Temurhan Yıldız

- 11 yorum

AK Parti Kartal Belediye Başkan adayı belirlendi. AK Parti Kartal adayı Temurhan Yıldız oldu.

İşte kesinleşen adaylar:
Fatih – Mustafa Demir

Beyoğlu – Ahmet Misbah Demircan

Pendik – Kenan Şahin

Kartal – Temurhan Yıldız

Üsküdar – Hilmi Türkmen

Şişli – Mukadder Başeğmez

Tuzla – Şadi Yazıcı

Çekmeköy – Ahmet Poyraz

Maltepe – Edibe Sözen

Ataşehir – Nimetullah Topu

Başakşehir – Mevlüt Uysal

Esenler – Tevfik Göksu

Bağcılar – Lokman Çağırıcı

Güngören – Şakir Yücel Karaman

Gaziosmanpaşa – Hasan Tahsin Usta

Ümraniye – Hasan Can

Bakırköy – Mehmet Emin Ertekin

Bayrampaşa – Atila Aydıner

Esenyurt – Necmi Kadıoğlu

Kağıthane – Fazlı Kılıç

Sultangazi – Cahit Altunay

Avcılar – Bayram Şenocak

Sarıyer – Sedat Özsoy

Sultanbeyli – Hüseyin Keskin

Zeytinburnu – Murat Aydın

x
Yorumlar
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

ARKADAŞLAR CHP VE AKP KARTALDA KENDİLERİ SEÇİMİ ALLAHIN İZNİ İLE MHP VERDİLER GELİN MHP SAHİP CIKIN GELİN 3 HİLALİ KARTALA ASALIM ERHAN KEKEÇ TRABZONLU İŞADAMI GENÇ BİR ADAYIMIZ VAR MHP BELEDİYECİLİKTEN ANLIYOR KASTAMONUYA BAKIN,BALIKESİRE BAKIN,ADANA,KARABÜK,BARTIN, 2DÖNEM 3 DÖNEMDİR KAZANIYORUZ ÇALISMASAK ALABİLİRMİYİZ OYLARI TÜRK MİLLİYETCİSİ MHP SEÇER LÜTFEN CİDDİYE ALIN
cCc TEK UMUT TEK ÇARE SON KALE MHP cCc

Yakup

Temurhan bey 2008 yerel seçimlerinde Kartal ilçe başkanımıydı? bunu kanıtlayın yoksa boş konuşmayın Sayın Temurhan bey her mahalleye gider bundan şüpeniz olmasın.Temurhan bey karizmatik sevilen biri kazanacak inşallah birlik olunursa.

ahmet kan

karizmatik değil belediye tecrübesi hiç yok chp ile yaklaşık 20 bin oy farkını nasıl kapatacak cem evine giremiyor kürt mahallerinde dolaşamıyor ilçe başkanlığı süresince mesela uğurmumcuya hiç gitmemiş bir zat bu durumda chp açık ara kazanır bir akp li olarak üzüntülerimi iletirim ayrıca mimar kökenli değil kartalın imar sorunları var bilgisi olmadığı gibi projeleride yok aday adaylığı döneminde doğru dürüst çalışmasıda yok sırtını iktidara dayamış 2009 seçimlerinde ki akıbet kaçınılmaz sayın başbakan bu kadar açığı olan bu zatı nasıl görememiş demekki yanıltılmış geçmiş olsun

murat çeker

2009 seçimlerinde elindeki belediyeyi kaybetmiş bir ilçe başkanı 5 yıl sonra aday olmasını asla doğru bulmuyorum.. kaybedenler istirahate çekilmeli. Kartalı kazanmak istiyorsanız kartalın sevdiği güvendiği siyasette yıpranmamış geçmişi temiz geleceği ön görebilen vizyon sahibi biri lazım. Kusura bakmayın ama ben bunları sayın temurhan yıldızda göremiyorum. Değerli akp yönetimine saygilarimla…..

  Talha

  Yanlış bilgi… Temurhan Yıldız 2002-2008 Arasında AK PARTİ skm başkanlığı yapmış ve 3 seçim kazanmıştır…

sunay sun

ak parti kartalda ne yapmak istiyor?sanki kazanmak istemiyor….

Haydar

Siz kimi karalıyorsunuz? siz Ak partili olamazsınız Sayın Temurhan YILDIZ ın aday gösterilmesi tam isabet olmuştur.Temurhan beyi kötülüyenler kime çalışıyor acaba?Temurhan beyin sonuna kadar destekçisiyiz.

Turkoğlu

Yazık oldu Kartal’a.. CHP’nin ekmeğine yağ sürdünüz.

Kemal Ersöz

Temurhan Yıldız’ın seçimlere katılmasına sevindim. CHP zorlanmadan Kartal’ı alacak.

  hadi ordan

  chp nin kazığını yediniz hala doymadınız galiba.. heykel heykel kartalı putlaştırıyo. sonunda da bi tuvalet buyurun 5 yıl sonunda … yapın dercesine. kartal yıldızla parlayacak. siz kendi halinize yanın

   Kemal Ersöz

   Kartal yıldızla parlayacak, yok efendim put yapmışlar, yok efendim meydandaki tuvalet (ki o tuvaleti İstanbul Büyük Şehir Belediye yaptı) edebiyatıyla seçim kazanılmaz maalesef.

   Ak Partili İBB Kartal’ı CHP’nin aldığı hafta sahil yolundaki ışıkları kapattı, aylarca böyle kaldı. İBB’de beyaz masaya yazdım, arıza var dediler, ne tesadüftür ki arıza hemen seçimler ardından gerçekleşti. Kartal’ın sokaklarındaki asfaltlar Kartal Belediyesince CHP’nin iktidara geldiği ilk günden beri tertemiz yapılırken, İBB’nin kontrolündeki minibüs yolu (Üsküdar Caddesi) halen patates tarlasından farksız. Büyükşehir için de artık bir değişiklik şart.

   Kartal’da bir sokağa çıkıp dolaşın, 15 yıl boyunca SP, FP ve Ak Parti döneminde yapılmadığından çok daha fazla iş yapıldı, Kartal’ın çevresi gelişti. Belediye bilişim altyapısına bile daha yeni geçebildi, eskiden belediyenin ödenen vergileri düzgün takip etme şansı bile yoktu.

   Kartal artık farklı bir yer, eksiden göçmen semti olan Kartal’da son iki nesil artık Kartal doğumlu, Kartal halkının talepleri eskisinden çok daha fazla ve Kartallılar artık Kartal’ı memleketi olarak görüyor, daha çok sahip çıkıyor.

   Basit sloganlara, propagandalara, çamur at izi kalsınlara artık Kartallılar itibar etmeyecek. Hitap ettiğiniz kesim eskisi gibi değil.