CHP’nin Kartal Belediye Başkan Adayı Altınok Öz Oldu

- 8 yorum

CHP Kartal Belediye Başkan Adayı Altınok Öz oldu. Parti Meclisi’nde gece boyunca devam eden aday onaylama işlemleri saat 03:00’te kesinleşti. PM’de CHP’nin Kartal Belediye Başkan Adayı Altınok Öz oldu.

2009 seçimlerinde de CHP’den aday olan Altınok Öz seçimlerden 1.çıkarak belediye başkanı olmuştu. 2014 için de aday adayı olan Öz CHP’nin yeniden belediye başkan adayı olarak seçildi.

Altınok Öz kimdir?

1969-1975 Yılları Arasında CHP Ankara Merkez İlçe Gençlik Kolları Ve Sosyal Demokrasi Dernekleri Federasyonu (SDDF) Üyesi Olarak Siyasi Çalışmalarda Bulundu. Çeşitli Demokratik Kitle Örgütlerinde Üye Ve Yönetici Olarak Görev Yapan Altınok Öz Kartal Ve Civarındaki Hurdacıları, Marmara Geri Dönüşümcüler Toplu İş Yeri Yapı Kooperatifi Çatısı Altında Bir Araya Getirdi. 29 Mart 2009 Yerel Seçimleri’nde, %41,3′Lük Oy Oranıyla CHP’den Kartal Belediye Başkanı Olarak Seçildi.

Bu habere 8 kişi yorum yaptı. Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar
Özgür Yeşilist

Ortak paydaşları sağolsun!
Bu işlerin başarıyla ilgisi olmadığını bir kez daha görmüş olduk…

Murat Büyükkahraman

Süslü gitsin kendi mekanını süslesin biz özü sözü birini istiyoruz.Aynı şeklide bizde rest çekiyoruz süslü olursa oy moy yok

hüseyin

Ben de oy vermiyorum, ilçe örgütünün adayına sahip çıkması lazım.

Bülent

öz haricinde ne kul ne de süslü kazanamaz, gerçekleri görün, chp kartal.da büyük bir yanlıştan döndü, süslü.ye kul.a oy vermeyecek 1000 tane doğuştan chp.li tanıyorum ayrıca

ümit kılçer

chp liyim kesinlikle vermeyeceğim

ahmet

Altınok adaysa oy yok Kartal’a

mustafa

ak partiye hayırlı olsun. chpliyim ama oy vermeyeceğim.

duran bektaş

öz adaysa chp’ye oy moy yok. takılsınlar kafalarına göre artık