Altınok Öz, Bugün TV’de soruları cevapladı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz canlı yayında konuştu. CHP’de tekrar Kartal’a aday gösterilen Öz ilk canlı yayın konuşmasını yaptı. Altınok Öz, Bugün TV sunucusunun hazırladığı söylenen soruları cevapladı.

Bugün TV sunucusu programı açarken yanlışlıkla Öz’ü meclis başkanı olarak sundu. Hatası Öz tarafından düzeltilen sunucu daha sonra Öz’e Kartal’la ilgili neler anlatmak istediğini sordu. Altınok Öz’ün konuşmasının detayları Kartal 24’de. Konuşmaya başlayan Öz, Kartal’ın yüzlerce yıllık tarihinden başladı ve sanayi tesislerin taşınmasına kadar anlattı. Kentsel dönüşüme sözü getiren Öz yaklaşık 15 dakika kentsel dönüşüm hakkında konuştu.

Altınok Öz, AK Parti hükumetine hayvanlar üzerinden yüklendi

Hayvan rehabilitasyon barınağı yapılmasına Milli Emlak’ın izin vermediğini iddia ederek hükumete yüklendi. Ayakkabı kutuları da sorulan Öz, kendisinin o işlere hiç bulaşmadığını söyledi.

Sunucu’nun Öz’e yönelttiği Cevizli meydanı sorusu ile belediyenin çeşitli hizmetlerini anlatmaya devam eden Öz, Kartallı Kazım’dan ve adına hazırlanan meydandan bahsetti. Altınok Öz’ün konuşması 30 dakika sürdü.

Konuşma aynı zamanda internet üzerinden Kartal 24 tarafından da canlı yayınlandı.

x