Giresunlular Derneği’nden Altınok Öz’e Ziyaret

- Yorumlar

Kartal Giresunlular Derneği Başkanı Şefik Çalçalı ile yönetim kurulu üyeleri Şenol Karabıçak, İsmail Çakır ve Köksal Karakoyunlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Giresunlular Derneği’nin Kartal’da aktif bir rol üstlendiğini belirterek dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Dernekler, toplumun gelişimi, ilerlemesi ve sorunların aşılması adına yararlı çalışmalarda bulunmaktadırlar. Kartal Belediyesi olarak hemşehri derneklerini önemsiyor ve düşüncelerinden yararlanıyoruz. Derneklerimizi ziyaret ediyor, etkinliklerine katılmaya çalışıyoruz. Biz hepimiz, Kartal’da yaşayanlar, Kartallıyız. Kartal’ı seviyoruz” dedi. Başkan Öz, ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı Şefik Çalçalı’ya ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Kartal Giresunlular Derneği Başkanı Şefik Çalçalı ise sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk adına önemli görevleri ve sorumlulukları olduğunu söyledi. Çalçalı, “Sivil toplum kuruluşu olmak, devletle millet arasında köprü olmak, bağ kurmak, birlik ve beraberlik içerisinde Kartal’a ve Kartallılara faydalı işler yapmaktır. Bizler, bulunduğumuz yere ve çevreye sahip çıkarken aynı zamanda geldiğimiz yörelerimizi de unutmuyoruz. Hemşehrilerimizin sorunlarını, mutluluklarını paylaşıyoruz. Kartal Belediye Başkanımıza, yapmış olduğu yeni hizmet binası için hayırlı olsun diyoruz ve kendisine, bize göstermiş olduğu yakın ilgiden ve verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

x