Kartal’da sevgililer günü coşkuyla kutlandı

- Yorumlar

14 Şubat Sevgililer Günü Kartal’da büyük bir coşkuyla kutlandı. Kartal Belediyesi’nin Sevgililer Günü dolayısıyla düzenlediği şenlik, renkli ve keyifli anlara sahne oldu.

Ankara Caddesi üzerine Kartal Belediyesi tarafından kurulan Sevgililer Günü Hatırası fotoğraf panosu önünde vatandaşlar ücretsiz olarak fotoğraf çektirdi. Kartallı vatandaşlara çektirdikleri fotoğraflar anında hazırlanıp verildi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Ankara Caddesi’nde Kartallıların Sevgililer Günü’nü kutladı. Başkan Altınok Öz, “Sevgi, acılara tebessüm etmektir, umut olmaktır umudu olmayanlara. Ayrılan kalpleri birleştirmektir. Ağlayan gözleri silmektir. Sevgi, yalnızlığa arkadaş, yetim bir çocuğun gözünde sevinç parıltısı, bir annenin yüreğinde merhamet olmaktır. Sevgi, insan olmaktır. Onun için diyorum ki; Sevin… Hesapsızca, sınırsızca, koşulsuzca ve yüreklice sevin.” diye konuştu.

Kartal Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu Şefi Murat Teker ve arkadaşları, Ankara Caddesi üzerinde kurulan sahnede Türk Sanat müziği, Türk Halk Müziği ve Türk Hafif Müziği’nden oluşan eserlerle Kartallıları coşturdu.

>> Fotoğraflar için tıklayın

x