Ezginin Günlüğü Kartal’da konser verdi

- Yorumlar

Özgün müziğin sevilen temsilcisi Ezginin Günlüğü, Kartal Belediyesi’nin düzenlediği Sevgililer Günü Özel Konseri’nde Kartallı hayranlarıyla buluştu.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenen konserde çok sayıda vatandaşın yanı sıra grup hayranları solunu hınca hınç doldurdu. Konseri dinlemeye gelenler arasında Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Fügen Mavi, Gülseren Böyüktaş, CHP Kartal Kadın Kolları Başkanı Gülçin Zaza ile Kartal Belediyesi Birim Müdürleri de yer aldı.

Zengin bir türkü repertuarıyla hayranlarının karşısına çıkan Ezginin Günlüğü, en hit ve sevilen aşk şarkılarını söylerken dinleyiciler de konser süresince gruba eşlik etti. Grup üyeleri, konser sırasında izleyicilere sahneden yüzlerce karanfil attı. Konserin ardından bir konuşma yapan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, “Böyle bir günde fazla bir söze gerek yok. Eşinizi sevin, dostunuzu sevin ama ilk önce kendinizi sevin. Çünkü her şey sevgi ile başlar. Hepinizin sevgililer günü kutlu olsun” dedi. Başkan Öz, konuşmasının ardından grubun solisti Eylem Atmaca’ya plaket takdim etti.

x