Kartalspor başkanı Hamza Tozkoparan’dan önemli açıklamalar

- Yorumlar

Kartalspor Başkanı Hamza Tozkoparan, Ajansspor yazarı Mustafa Yaşar’a takımla birlikte kamp yaptığı Mersin’den Adanaspor maçı ve sonrasına dair özel açıklamalar yaptı.

Kartalspor’da Adanaspor maçının hazırlıkları Adanademirspor maçı sonrası İstanbul’a dönmeyerek kaldıkları Mersin Macit Özcan Spor Kompleksindeki kampla sürüyor. Kulüp Başkanı Hamza Tozkoparan’ın da takımla birlikte kaldığı kampta günü tek idmanla geçen Bordo-Beyazlılar, istim üzerinde.

Adana maçı sıçrama tahtamız olacak

Kartalspor Başkanı Hamza Tozkoparan, Ajansspor yazarı Mustafa Yaşar’a Adanaspor maçı ve sonrası ile ilgili yaptığı özel açıklamada taraftarlardan alınan kötü sonuçlar karşısında sakin olmalarını isterken; yönetim olarak gereken hamleleri yapacaklarını söyledi.

Tozkoparan, “Lig’de hiç istemediğimiz, hesapta olmayan kayıplar yaşadık. İlk yarı puan ve sıralama hedefimizin çok gerisine düştük. Şimdi önümüzde 3 önemli maç daha var. Bu maçlardan biri olan Adana karşısında kaybetmemek için şartlandık” dedi.

Hamza Tozkoparan, “Adana maçından alacağımız puan veya puanlar daha sonra içeride oynayacağımız Tavşanlı ve deplasmanda oynayacağımız Karşıyaka maçına olumlu etki edecektir. Teknik direktörümüz Özcan Kızıltan’da futbolcularımıza bunu anlatarak motivasyonu yüksek tutmaya çalışıyor. Zor bir maç olacak umarım her şey istediğimiz gibi olur” şeklinde konuştu.

Devre arası transfer yapacağız

Kartalspor Başkanı Hamza Tozkoparan, ligin devre arasında takıma yeni isimler katmalarının kaçınılmaz ve teknik kadronun da bu yönde talebi olduğunu söylerken, “Taraftarlarımızda bana en çok bu soruyu soruyor. Özcan hocamızın hazırladığı rapor sonrası ilk yarı sonrası bazı oyuncularımızla yollarımızı ayıracak ve takıma yeni bir kaç ismi transfer edeceğiz. Kartalspor’a gönül verenlerin gönlünde ki hedefi biliyoruz. Hiç bir şey için geç değil. Hedefimizden uzaklaştık belki ama sapmadık” dedi.

Haber: Mustafa Yaşar

x