Maptepe’de beysbol sopalı manyak yakalandı

- Yorumlar

Maltepe’de gerçekleşen olayda 25 yaşındaki Öner B. dün saat 11:00 civarında annesi ve kız kardeşi ile tartışması sonucu sinir krizi geçirip evdekilere beysbol sopası ile saldırdı.

Gürültü sonrası eve gelen komşularına da saldıran Öner B. komşu Turgut Alan’ı yaraladı. Olay yerine apartman sakinlerinin haber vermesi üzerine kısa zamanda polis ve sağlık ekipleri geldi.

3 kişiyi yaralayan beysbol sopalı saldırgan daha sonra kendisini eve kilitledi. Gelen polis ekiplerine teslim olmayan saldırgan olay yerine çağrılan özel harekat ekipleri müdahale etti.

Olayın şokuyla pencerelere çıkan bina sakinlerinden bir kadın “Emine hanımın oğlu kendisini odaya kilitledi 3 kişiyi yaraladı. Annesi hastanede” diyerek başka bir komşusuna olayı anlattı.

Olay yerine gelen kar maskeli çelik yelekli ve uzun namlulu silah taşıyan özel harekat polisleri binanın 6. katındaki Öner B.’nin bulunduğu daireye çıktılar. Yapılan operasyon sonucu, elinde bıçakla kendisini odaya kilitleyen Öner B., etkisiz hale getirildi. Kelepçelenen Öner B., ekip otosuyla polis merkezine götürülürken basın mensuplarına poz vererek anlamsız sözler sarf etti.

x