Turgay Kılıç: Listenin başını başbakan yazdı altını da biz doldurduk

- Yorumlar

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Kenan Şahin yerel seçim öncesinde basınla bir araya gelerek Güzelyalı Sosyal Tesileri’nde proje tanıtım toplantısı düzenledi.

Kenan Şahin’in konuşmasının ardından AK Parti İlçe Başkanı Turgay Kılıç konuşmasına başlayarak Pendik’te yapılan yatırımlardan dolayı Pendik Belediye Başkan Adayı Dr. Salih Kenan Şahin’e çok teşekkür ettiğini söyledi. Kılıç konşmasına devam ederek Meclis Üyesi listeleriyle ilgili olarak bireysel karar vermediklerini, adaylarla yaptıkları görüşmelerde Komisyon Başkanı ve İl Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğunu ifade etti.

Kılıç Meclis üyeliği başvurusunda bulunan adaylarla en üç liste daha oluşturabileceklerini sözlerine ekledi. Kılıç Meclis üyelerini değerlendirmede ise deneyime ve kaliteye baktıklarını, zira önceki meclis grubunun çok kaliteli olduğunu, Meclis Üyeliği başvurusunda bulunanlarda bu nitelikleri aradıklarını ifade etti. Kılıç konuşmasına devam ederek;

Turgay Kılıç: “Listeyi Başbakan Oluşturdu”

AK Parti Pendik ilçe başkanı Kılıç listeyi Başbakan’ın oğluşturduğunu söyledi.

Şimdi de seçilebilecek noktada sıralamada ilk 30 Pendik’te Ak Partinin hedefi 30 tane meclis üyesini almak. İlk 30 içerisinde kendisini sosyal demokrat diye ifade eden partinin listelerini bilmiyorum içlerinde bayan var mı? Seçilebilecek 1 tane var yanılmıyorsam. O da zor girecek gibi geliyor bana. Biz kendi listemize seçilebilecek yerlerden 6 tane bayan arkadaşımız gösterdik.
Listelere baktığımızda her memleketten bir kişi var. Listenin başını başbakanımız yazdı, altını da bizler doldurduk.

x