Başkan Altınok Öz Kartal’daki oto sanayisi işçilerini ziyaret etti

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Esentepe’de bulunan Kartal Oto Sanayi ve Çavuşoğlu Oto Sanayi Sitesi’nde işçilerle bir araya geldi.

“Herkese ve her kesime hizmet götürdük”

Kartal Oto Sanayi sitesi çalışanları tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Altınok Öz, işçilerin sorunlarını, beklentilerini dinledi, onlarla sohbet etti.

Kartal’da 2009 yılından bu yana herkese ve her kesime hizmet götürdüklerini belirten Başkan Altınok Öz,
“Görev anlayışımızda önceliğimiz daima ‘insan’ oldu. İnsan odaklı projelerle 5 yıldır Kartal’ı halkımızla birlikte yönettik. Halkın düşüncelerine önem verdik, hatta birçok konuda halkın görüşünü almak ve projelerimizi halkın isteği doğrultusunda şekillendirmek amacıyla referandumlar düzenledik. Çözümü halkla birlikte ürettik.” dedi.

“Kartal huzur, barış ve birliğin kenti olsun diye çalıştık”

Kartal Oto Sanayi Sitesi ve Çavuşoğlu Sanayi Sitesi’ni ziyaretinde işçilerin beklentilerine kulak veren Başkan Altınok Öz, Kartal’ın huzur, barış ve birliğin kenti olması adına çalıştıklarını ve önümüzdeki dönemde de aynı anlayışla yollarına devam edeceklerini söyledi. Başkan Altınok Öz, “Oto Sanayi ile olumlu bir işbirliğimiz oldu. Başkan ve yönetici arkadaşlarla Oto Sanayi’nin sorunlarını çözmek için çalıştık. Öncelikli olarak bir sanayi imalatının yapıldığı yer olması sebebiyle çevre konusunda atıkların geri geri dönüşümü ve değerlendirilmesi yönünde Çevre Koruma Müdürlüğümüz tarafından bilgilendirme çalışmalarını gerçekleştirerek atıklardan esnafımıza gelir kazandırdık. Daha iyi koşullarda sorunlardan arınmış bir sanayi sitemiz olsun istedik. İşbirliğimiz gelecekte de devam edecek. Kartal’da 5 yılda 230 proje ürettik. Her kesime hizmet götürmeye çalıştık.” dedi.

Çavuşoğlu Oto Sanayi Sitesi’nde de yoğun ilgiyle karşılanan Kartal belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, çalışanlara yaptığı hizmetlerden örnekler vererek şöyle dedi: “Çocuklarımız temiz havada sağlıklı ortamlarda oynasınlar diye 5 yılda Kartal’da 51 yeni park yaptık. Kartal’ın daha birçok yerinde park projemiz var ve hepsi önümüzdeki dönemde hızla gerçekleşecek. 2013 yılında Kartal’ın en büyük parkı olan Mehmet Ali Bükü Parkı’nı hizmete açtık. Gençlerimiz, çocuklarımız spora yönelsinler diye yeni parklarımıza basketbol, futbol sahaları, koşu parkurları, tenis kortları yaptık.”

Kartal Oto Sanayi ve Çavuşoğlu Sanayi Sitesi’nin ziyareti sırasında çalışanlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Başkan Altınok Öz, kendisine verilen destekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugüne halkla geldik, yeni dönemde Kartal’ı yine halkla beraber ileriye taşıyacağız” dedi.

x