Kartalsporlu futbolculardan Temurhan Yıldız’a prim tepkisi!

- Yorumlar

Ak Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Av.Temurhan Yıldızın Kartalspor’un Pendikspor karşılaşması öncesi Kartalsporlu futbolculara verdiği galibiyet pirim sözü elde edilen bilgilere göre karşılaşma üzerinden 5 gün geçmesine rağmen ödenmediği tespit edilirken futbolculardan tepkiler büyüyor.

Geçtiğimiz hafta Kartalspor ve Pendikspor arasında oynan karşılaşma öncesi Kartalspor tesislerini gezerek Futbolcularla antremenda bir araya gelen Ak Parti Belediye Başkan Adayı Av.Temurhan Yıldız Kartalsporun Pendikspor karşısında alacağı galibiyet sonrası pirim sözü vermiş ve bu ziyaret başta Kartal Yerel Basını olmak üzere sosyal medyada da yer almıştı.

Yapılan karşılaşmayı Kartalspor 1-0 kazanmış aradan 5.gün geçmesine karşın haber hazırlandığı sırada kulübe henüz bir ödemenin yapılmadığı öğrenildi. Bu arada kulüpten ve sporculardan bir çok kişinin Ak Parti İlçe yönetimini aradığı ve ödeme hakkında bilgi istediği buna karşılık ödemenin seçimler sonrası yapılacağı söylenirken bugüne kadar pirim ödemesi yapılmayan futbolcuların “demek her şey siyaset adına yapılıyor akıttığımız ter dahi siyasete malzeme yapılıyor!” dediği öğrenildi.

Kartalsporlu futbolcular merak ediyor ve soruyor Kartalspor’a vaad edilen pirimler ne zaman ödenecek?

Temurhan Yıldız’ın vermiş olduğu prim sözünün kanıtı için bağlantıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

Kaynak: Anadolu Sürmanşet

x