Kartal bu hafta her gün bir tiyatro oyunu!

- Yorumlar

Kartal Belediyesi, 2014 yılında 27 Mart Dünya Tiyatro Günü Kutlamaları kapsamında düzenlenen tiyatro festivali ile Kartallı vatandaşlarını her gece ayrı bir tiyatro oyunu ile buluşturuyor. 21-27 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan tiyatro festivalinde her gün birbirinden değerli tiyatro oyunları sahnelenecek.

Eğer şu anki güncel etkinliklere bakmak istiyorsanız, Etkinlik Takvimi sayfasını ziyaret etmelisiniz.

Kartal Belediyesi Dünya Tiyatro Günü kutlamaları kapsamında Kartal Belediyesi tarafından her yıl verilen tiyatro onur ödülü bu yıl sinema ve tiyatronun duayen isimlerinden Celile Toyon’a verilecek. 25 Mart 2014 Salı günü Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelenecek olan “Leyla’nın Evi” oyununun gösterimi sonunda usta sanatçı Celile Toyon’a Dünya Tiyatro Günü onur ödülü takdim edilecek.

21-27 Mart 2014 tarihleri arasında sahnelenecek olan tiyatro oyunları; Seninle Evlenir Miyim?, Karşılaşmalar, Harikalar Sirki, Para Mı? Huzur Mu?, Renkli ile Yetenek Avcısı, Şeker Kral, Dikkat Sayım İçerde, Dokuz Kocalı Kadriye, Deli, Leyla’nın Evi, Roller Karıştı, Sondan Sonra, Ev, Miken’den Kız Kaçırma ya da Troya Faciası.

x