Kartallılardan Başkan Altınok Öz’e tebrik

- Yorumlar

Kartal’da “önce insan” yaklaşımıyla halka hizmet eden ve sosyal belediyecilik anlayışını uygulayan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, halkın takdiri ile ikinci dönem belediye başkanlığına seçilmesinin ardından tebrik ziyaretleri ile yine vatandaşlarla bir arada olmaya devam ediyor.

Başkan Altınok Öz, Kartal’daki Sivil Toplum Kuruluşları, gazeteciler, dernekler, site yöneticileri, üyeler, esnaflar ve vatandaşlar tarafından yapılan tebrik ziyaretlerini Kartal Belediyesi yeni hizmet binasında kabul ediyor. Kartal’da 5 yılda 230 projeye imza atan, yeni dönemde de uygulanacak olan projelerle çalışmalara devam edip, hızlı ve şeffaf bir anlayışla hizmet vereceklerini belirten Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, kendisine tebrik ziyaretinde bulunan tüm vatandaşlara ve sivil toplum kuruluşlarına gösterdikleri hassasiyet için teşekkür etti.

Yapılan tebrik ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgilenen, onların tebriklerini kabul ederek, isteklerini, önerilerini dinleyen Başkan Altınok Öz, 5 yıldan bu yana “Halk için halkla birlikte yönetim” anlayışıyla çalıştıklarını, herkese ve her kesime hizmet götürdüklerini söyledi. Kartal’da 5 yılda yeşil alanlardan parklara, kreşlerden deprem dönüşüme her konuda “insan” odaklı projeleri hayata geçirdiklerini belirterek yeni dönemde Kartal ve Kartallılar için birçok yeni projeye imza atacaklarını belirtti.

x