Sultanbeyli’de Next&Nextstar İlköğretim Okulu kuruluyor

- Yorumlar

Next&Nextsatar Sultanbeyli’de 4 katlı 24 derslikli bir okul için protokol imzaladı.

Next&Nextstar’ın İstanbul’un Sultanbeyli ilçesine armağan edeceği 4 katlı ve 24 derslikli Next&Nextstar İlköğretim Okulu’nun protokol imza töreni gerçekleştirildi.

2007 yılında inşasını yaptığı 250 kişilik kız öğrenci yurdu, Erzincan Üniversitesi Kemah Yüksekokulu Hizmet Binası Yapımı ve kuruluşundan bu yana pek çok öğrenciye özel burs imkanı tanıyan Next&Nextstar, eğitime verdiği önem ve yaptığı katkılarla geleceğe ışık tutmaya devam ediyor. Next&Nextstar’ın İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde 3 milyon TL’lik bir yatırım ile hayata geçirdiği, 4 katlı ve 24 derslikli Next&Nextstar ilköğretim Okulu’nun protokol imza töreni Next&Nextstar Yönetim binasında gerçekleştirildi. Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel, Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suat Yüksel ve Next&Nextstar Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Yüksel’in yanı sıra Sultanbeyli Kaymakamı Mehmet Ceylan, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Vefa Vedat Budak da bu anlamlı törende yer aldı.

Next&Nextstar Yönetim Kurulu Başkanı Erol Yüksel “Ülkemize böyle bir okul kazandıracak olmanın gururu ve heyecanı içerisindeyiz. Next&Nextstar olarak eğitimin, bir toplumun temelini oluşturan en belirgin unsur olduğu görüşünü benimsiyoruz ve güzel ülkemizin geleceği için bu yönde bir yatırım yapmış olmak bizleri çok mutlu ediyor. Okulumuzun inşasını mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlayıp, 2013 Ağustos ayında, yeni eğitim-öğretim yılında hazır olacak bir şekilde ülkemize armağan edeceğiz. Gelecek dönemde de, Next&Nextstar olarak bu tarz yatırımların devamını getireceğiz” dedi.

x