Kartalspor çok kritik maça hazırlanıyor

- Yorumlar

Kartalspor Konya Anadolu Selçukluspor karşılaşmasının hazırlıklarına dün akşam yaptığı antrenmanla devam etti.

Saat 17:15’de teknik direktör Şaban Yıldırım yönetiminde başlayan ve yaklaşık 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Yıldırım’ın yardımcıları Sebahattin Yenilmez, Vedat Battal, Rafet Önür ve Barış Yıldız hazır bulundu.

Kartal stadında gerçekleştirilen çalışma Şaban Yıldırım’ın antrenman bilgilendirme toplantısıyla başladı. Antrenmanın ilk bölümünde Serbest ısınma yapan takım antrenmanın ilerleyen bölümünde 5’e 2 top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. 5’e 2 top kapma ve pas çalışması sonrasında kısa çıkışlar yapan takım antrenmanın son bölümünde 11’e 11 maç yaptı.

Konya Anadolu Selçukluspor maçının ikinci hazırlık çalışmasını stretchingle tamamlayan Kartalspor bugün hazırlıklarına kaldığı yerden devam edecek.

Sakat olan Fırat Sezer antrenmana katılmazken, hafif sakatlıkları bulunan Uğur Utlu ve Ersel Aslıyüksek, izinli olan İlkay Demir dünkü antrenmana katılmadı.

Kaleciler Osman Şimşek, Osman Kurtuldu ve Enes Ünal kaleci antrenör Rafet Önür eşliğinde özel kaleci antrenmanı gerçekleştirirken 11’e 11 oyunda kalede görev aldılar.

x