Aziz Babuşçu’dan teşkilata övgü

AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu, Yerel Yönetimler gündemiyle toplanan AK Parti Üsküdar İlçe Danışma Meclisi Toplantısına katıldı.

Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve AK Parti Üsküdar teşkilatından her kademesinden çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı.

AK Parti Üsküdar İlçe Başkanlığı ve Üsküdar Belediyesi’nin çalışmalarının anlatıldığı sinevizyon gösterimlerinin ardından İlçe Başkanı Sinan Aktaş’ın konuşmasıyla başlayan toplantıda, mahalle başkanları söz alarak siyasi ve yerel konulardaki beklenti ve değerlendirmelerini ifade ettiler.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Aziz Babuşcu, AK Parti İstanbul teşkilatının son derece dinamik bir teşkilat olduğunu belirterek, “Danışma Meclisleri de teşkilat mensuplarımızın gördüğü eksiklikleri ve doğruları söyleyerek ürettiğimiz işlere katkı sağlaması anlamında önemli bir işleve sahip. Bugün bu güzel platformda Üsküdar teşkilatıyla birlikte olmaktan çok faydalanacağımı düşünüyorum.” dedi.

Aziz Babuşcu sözlerine şöyle devam etti: “Bildiğiniz gibi 2014 seçimlerine hızla yaklaşıyoruz. 2014 seçimleri çok önemli. Bundan önceki seçimler için de hep aynı tanımlamayı yaptık. Çünkü Türkiye’nin her seçimi önemli hale getiren bir konjonktürü var. AK Parti’yi ne pahasına olursa olsun iktidardan indirme kararlılığı devam ediyor. Bu çevreler uluslararası olayları bile bu yolda; AK Parti’ye zarar vermek için kullanmaktan kaçınmıyor. Suriye de bu konulardan biri. 2014 seçimlerinin hemen arkasından Cumhurbaşkanlığı seçimleri var. Biliyorsunuz, İstanbul Türkiye demektir. İstanbul’un performansı Türkiye’deki sonucu belirler. İstanbul’da göstereceğimiz bir zaafiyet tüm Türkiye’yi etkiler. İstanbul teşkilatı olarak sorumluluklarımızı bu bilinçle kuşanmalıyız. Nisan ayı sonuna kadar Sandık Yönetim Kurullarımızı oluşturmak bu seçim çalışmamızın ilk aşaması. Bu çalışmayı hakkıyla yaparak Sayın Başbakanımıza iyi bir sonuç hediye etmemiz gerekiyor. Sorumluluğumuzun sadece İstanbul ve Türkiye’den ibaret olmadığını, bütün coğrafyalardaki mazlum ve mağdurların sorumluluğunu sırtımızda taşıdığımızı hiç unutmayın. Sayın Başbakanımıza güç vererek, onun yükünü hafifleterek bütün mazlum ve mağdurların daha mutlu ve daha özgür bir şekilde yaşamasına katkı sağlamaya hep birlikte devam edeceğiz.”

Toplantı, Üsküdar’da AK Parti’ye katılan vatandaşlara rozet takılması ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar