Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’den Başkan Hasan Can’a ziyaret

- Yorumlar

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a makamında hayırlı olsun dileklerinde bulunan Bakan Güllüce, basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Ümraniye Belediye Başkanımızın 30 Mart yerel seçimlerdeki başarısından dolayı kutlamak için ziyaretlerine geldik. Ümraniye Belediyesi bizim en başarılı belediyelerimizden birisidir. Bunlar okul belediyeleridir. Hangi partiden olursa olsun Türkiye’deki bütün belediye başkanlarına bir çağrıda bulunuyorum; belediyecilik nasıl yapılır, başarı ne demektir, başarı kazanmak için neler yapılır? Burada bir müddet misafir edilerek burada bütün bilgiler paylaşılır, belediyeciliği öğrenebilirler” dedi.

Nezaket ziyaretinden ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanı Hasan Can, Bakan Güllüce’ye, Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarınca yapılan el işi, yaldızlı zem zem takımı hediye etti.

Daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Başkan Hasan Can ve beraberindekiler Ümraniye İmam Azam Camii’nde Cuma namazı kıldı. Namazın akabinde Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemek programına katıldıktan sonra Bakan Güllüce, Ümraniye’den ayrıldı

 

x