Başkan Altınok Öz: Bu sizin eserinizdir

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkan Op. Dr. Altınok Öz, 30 Mart yerel seçimler sonrası CHP Kartal İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen örgüt toplantısına katıldı. Toplantıya Başkanlık mührüyle gelen Öz, “Bu sizin eserinizdir. ” dedi.

Kartal CHP İlçe Örgütü tarafından yerel seçimler sonrası düzenlenen toplantı Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Yerel seçim sonuçlarının değerlendirildiği toplantıya partililer ve vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Yapılan toplantıya İstanbul Milletvekilleri Müslim Sarı, Kadir Gökmen Öğüt, İl Başkan Yardımcıları Özgür Nas, Doğan Çakmak, İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları yönetimi de katıldı. Toplantı da söz alan Başkan Altınok Öz seçim zaferini paylaşarak ve başkanlık mührünü göstererek, “Bu sizin eserinizdir.” dedi.
Başkan Altınok Öz yaptığı konuşmada şöyle dedi:
“Buraya çıkmamın nedeni bu mühre teşekkür etmektir, bu sizin sayenizde alınmıştır. Bu sizin eserinizdir. Örgütümüz ile gereğini yaptık. Hep birlikte kazandık. Ankara’yı seyrettik ama Kartal’ı seyrettirmedik. Her kademede yaptıkları hamleler karşılarında sizleri bularak eridi. Bundan sonra defansa geçecekler ve 3-0, 4-0, 5-0 ‘ı önlemek isteyecekler. Her ay muhtarlarımızla ve mahalle birim başkanlarımızla toplanacağız. İnönü’nün dediği gibi ‘Hata yaparız da bir hatayı ikinci kere yapmayız.’ . Her biriniz fahri müfettiş olacaksınız, çalışanı ve çalışmayanı ayırt edeceksiniz. Nerede bir çukur var, nerede yapılması gerekli bir iş var söyleyeceksiniz. Gaye 2019’u kazanmak. Ben balkon konuşması yapmıyorum biliyorsunuz. Beş yıl boyunca yüzünüzü kızartacak hiçbir şey yapmadım, yapmayacağım. Hep yüzünüzü ağartacak işlere imza attım. Yerelde 100 bin gazete bastılar, iftiralar attılar ve hatta bu ters tepti. Kartal Belediye Başkanı hep halkı ile beraber oldu. Bunu kabullenmek zorunda kaldılar. İyi bir tedavi, iyi bir teşhisten geçer. Teşhisi de, tedaviyi de iyi yaptığımız için bu mührü halk bize verdi. Hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

x