Ebru Koçak ve Didem Anadol’un sergisi sanatseverlerle buluştu

Art Çona Resim Atölyesi’nin sanatçıları Ebru Koçak ve Didem Anadol, “Yüzleşme” adını verdikleri ilk kişisel sergileriyle Kartallı sanatseverlerle buluştu. Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde eserlerini sergileyen Koçak ve Anadol, sergiyi gezen sanatseverlerden tam not aldı. Kartallı sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği kişisel resim sergisi gelenler tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle gezildi. Her iki sanatçının da 27 eser ile katıldığı sergi 28 Nisan’a kadar açık kalacak.

Ebru KOÇAK : 15 yıl grafiker olarak çalıştı. Çocukluğundan bu yana ilgi duyduğu resimle buluşması 2011 yılında gerçekleşti. Eğitimine Art Çona Resim Atölyesi’nde başladı. Sadık Varer’den resim eğitimi aldı. Çalışmalarında Art Çona Resim Atölyesi’nde devam etmektedir. Anadolu Sanatçılar Derneği üyesidir ve derneğin organize ettiği 10 karma sergiye katılmıştır. “Yüzleşme’’ ilk kişisel sergisidir.

Didem ANADOL : Yoğun geçen eğitim ve iş hayatından sonra 2010 yılında Art Çona Resim Atölyesi’nde Sadık Varer’in öğrencisi olarak resim hayatına başladı. Bu zamana kadar resimle hiç ilgisi olmayan sanatçı, resim sevgisi ve hocasının desteğiyle 16 karma sergiye katıldı. Çalışmalarına Art Çona Resim Atölyesi’nde devam etmektedir. “Yüzleşme’’ ilk kişisel sergisidir.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar