CHP’li belediye başkanları Büyükada’da buluştu

- Yorumla

İstanbul’daki CHP’li Belediye Başkanları 30 Mart yerel seçimler sonrası aylık toplantılarının ikincisinde Kartal Belediyesi Büyükada Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. Karşılıklı fikir alışverişi ve projelerin ele alındığı toplantı sonrası İstanbul Cumhuriyet Halk Partili İlçe Belediye Başkanları kendileri için düzenlenen yemeğe geçti.

Toplantıya Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve eşi Feray Öz, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Kartal İlçe Başkanı Av. Kamer Gök, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Türk Halk Müziği’nin sevilen sanatçısı Onur Akın katıldı.

CHP İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı toplantıda yaptığı konuşmasında, “Çiçeği burnunda ve deneyimli çok değerli Belediye Başkanlarım, çok değerli davetliler. Kartal Belediye Başkanımıza sadece bizlere değil, tüm Kartallılara böyle bir tesis yaptığı için teşekkür ediyorum. Sizlere de geldiğiniz için, ilçenizde yapacağınız çalışmalar için başarılar diliyorum. İstanbul’da 14 tane belediyemiz var. Daha fazlası bir daha ki sefere kısmet olsun diyerek herkese afiyet olsun” dedi.

x
Yorumlar