CHP MYK’da Adnan Keskin ve Bihlun Tamayligil’e yol göründü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün yapılan MYK toplantısında Genel Başkan Yardımcılarının tümüne verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu, MYK üyelerine yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Beraber güzel bir çalışma dönemi geçirdik. Hepinize teşekkür ederim. MYK’nın yenilenmesi ihtiyacı var. Bununla ilgili çeşitli toplantılar da gerçekleştirdik. Bu konuda yapacağım takdiri anlayışla karşılayacağınızı biliyorum. Zaten hep birlikte Parti Meclisi’nde (PM) çalışmaya devam edeceğiz.”

Kulislerden sızan bilgilere göre Adnan Keskin, Bihlun Tamayligil, Umut Oran, Perihan Sarı, Sencer Ayata, Faik Öztrak, Emrehan Halıcı, Sezgin Tanrıkulu ve Bülent Tezcan’ın görevden alınacağı Nihat Matkap’ın ise görev alanının değiştirileceği belirtildi.

Kılıçdaroğlu’nun cuma günü açıklaması beklenen yeni MYK’sında ise Gaye Usluer, Candan Yüceer, Bülent Kuşoğlu, İlhan Cihaner, Aytun Çıray, Oğuz Oyan, Benan Baykal, Veli Ağbaba, Sena Kaleli ve Ekrem Kerem Oktay’a görev vereceği ifade edildi.

ADNAN KESKİN VE BİHLÜL TAMAYLIGİL CHP KARTAL’I DİSİPLİNE VERMİŞTİ

Adnan Keskin ve Bihlül Tamaylıgil aynı zamanda CHP Kartal teşkilatını İl Disiplin kuruluna veren isimler olarak Kartal’da tepki toplayan iki isimdi.

[ilgili img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/02/adnan-keskin-fal-baktirdi.jpg” baslik=”Kamer Gök ve arkadaşlarına disiplin şoku” url=”http://www.kartal24.com/31788-kamer-gok-ve-arkadaslarina-disiplin-soku”]

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar