Görevden el çektirilen Adnan Keskin giderayak açıklama yaptı

- Yorumla

CHP’li Adnan Keskin, Kılıçdaroğlu’nun A Takımı’nı değiştirmesi hakkında konuştu.

Adnan Keskin CHP’de büyük önem atfedilen Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığında yaptı. Kılıçdaroğlu, Adnan Keskin’i bir kalemde bu görevden alarak, yerine eski Ankara Milletvekili Tekin Bingöl’ü getirdi. Bu karar sonrası örgütler bayram ederken Keskin’den bir açıklama geldi.

KESKİN: ‘GÜN GELİR DEĞERLENDİRİLİR’

Eski MYK üyesi Keskinyaptığı ilk değerlendirmesinde, “Partiye ve Türkiye’ye hayırlı olsun. Yeni gelen arkadaşlara başarılılar diliyorum. Hiç kimseye kırgınlığım yok. Siyasette yapılan tasarruflar gün gelir değerlendirir. Örgütümüz bunları değerlendirir” diye konuştu.

Keskin’in bu sözleri bir nevi tepki olarak adlandırılırdı. Keskin ve ekibi yerel seçimlerdeki mağlubiyeti CHP’den çok rakiplerinin durumuna ve çevresel koşullara bağlayan rapor hazırlayarak seçim yenilgisinde sorumlulukları yokmuş gibi hareket etmişti.

[ilgili img=”http://www.kartal24.com/dosyalar/2014/02/adnan-keskin-fal-baktirdi.jpg” baslik=”Kamer Gök ve arkadaşlarına disiplin şoku” url=”http://www.kartal24.com/31788-kamer-gok-ve-arkadaslarina-disiplin-soku”]

x
Yorumlar