Kartalspor’da hazırlıklar son sürat devam ediyor

Kartalspor Çankırıspor maçının hazırlıklarına çift kale maç yaparak devam etti. Saat 17:30’da Teknik direktör Şaban Yıldırım yönetiminde başlayan ve yaklaşık 1 saat 30 dakika süren antrenman boyunca Yıldırım’ın yardımcıları Sebahattin Yenilmez, Vedat Battal, Rafet Önür ve Barış Yıldız hazır bulundu.

Kartal stadında gerçekleştirilen çalışma Şaban Yıldırım’ın antrenman bilgilendirme toplantısıyla başladı. Antrenmanın ilk bölümünde ısınma koşusu yapan oyuncular antrenmana 5’e 2 Top kapma ve Pas çalışmasıyla devam etti. Yapılan 5’e 2 Top kapma ve Pas çalışması sonrasında Esneklik çalışması yapan oyuncular antrenmanın son bölümünde Çankırıspor karşılaşmasının provası niteliğinde çift kale maç yaptı.

Sakatlığı devam eden Dündar Denizhan, Fırat Sezer ve Yasin Görkem Arslan takımdan ayrı kuvvetlendirme çalışmaları yaptı.

Kaleciler Osman Şimşek, Osman Kurtuldu ve Enes Ünal kaleci antrenörü Rafet Önür eşliğinde özel kaleci antrenmanı gerçekleştirirken çift kale maçta dönüşümlü olarak kalede görev aldılar.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar