Murat Aygün ve yönetimini tanımıyor ve istemiyoruz

- Yorumla

Futbolcularına sahip çıkarak talebelerinin sevgisini alan teknik direktör Şaban Yıldırım şimdi de Kartalspor taraftarını sevindirecek bir harekete imza attı ve oyuncularını Çankırıspor maçına “Kartalspor ve taraftarlarımız için” çıkmaya ikna etti. Şaban Yıldırım gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Ajansspor’dan Mustafa Yaşar’a özel açıklamalar yapan Şaban Yıldırım yönetimin tutumunu çok önemli tespitlerle eleştirdi.

BU ARTIK BİR ONUR VE ŞEREF MÜCADELESİDİR

Kartalspor teknik direktörü Şaban Yıldırım, “Bu mücadele artık bizim onur, gurur, şeref mücadelemiz oldu. Konu para konusu olmaktan çıkmıştır. Yönetimin sezon başından bu yana değişmeyen tutumunda şu saate kadar hiç bir değişiklik olmamasına, her hangi bir ödeme yapılmamasına rağmen bizler profesyonelliğimiz, ailemiz taraftarımız için bu maça çıkıp sezonu şampiyon olarak bitirmek için var gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz.”

YALANCI, SÖZÜNÜN ARKASINDA DURMAYAN YÖNETİMİ TANIMIYORUZ

Yıldırım çok önemli tespitlerde bulunarak sözlerini, “Yalancı, sözünün arkasında durmayan bu yönetimi ben ve futbolcularım artık tanımıyoruz. Bu mücadele bundan böyle biz ve Kartalspor’a gönül verenlerin mücadelesidir. Yönetimi bundan sonraki süreçte hiç bir şekilde yanımızda görmek istemiyoruz. Ne antrenman, ne kamp ne de maçlarımıza gelmesinler. Bizler onların eğlencesi değil işimizin efendisiyiz. Kartalspor’a gönül verenler şunu bilsin ki; Biz şampiyonluk istiyor ve olmak için onurumuzla mücadele ediyor ve edeceğiz” şeklinde tamamlandı.

x
Yorumlar