Dany Nounkeu’nun eşyaları ateşe verildi

Devre arasında Galatasaray’dan kiralandığında kahraman gibi karşılanan Dany’nin defteri Beşiktaş’ta erken kapandı, Elazığ maçından önce kadro dışı bırakılan Kamerunlu öfkenin merkezi haline geldi. 22. haftada Arena’daki Galatasaray deplasmanında işler iyi giderken Dany’nin gereksiz yere Veysel Sarı’ya yaptığı penaltı ve Selçuk’un golü Beşiktaş’ı yıkmıştı.

KAFASINI GÖZÜNÜ KIRMAK LAZIMDI

Başkan Fikret Orman, “Aslında kafasını gözünü kırıp yollayacaksın” dedi, Tolga üzerine yürüdü. En büyük öfke patlaması ise dün yaşandı. Telefon ve bilgisayarını alıp tesislerden çıkan Dany’nin kalan eşyaları yakıldı, külleri tesislere bile değil, dışarıdaki bir çöplüğe atıldı

EŞYALARININ KÜLLERİ AVM ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI

Alacaklarını isteyip, “Ödeme olmazsa Elazığ’a gelmem” diyen Dany için Başkan Fikret Orman, “Aslında bunun ağzını burnunu kırıp göndermek gerekir” derken, tavrından ötürü kaptan Tolga Zengin’in de Dany’nin üzerine yürüdüğü ortaya çıkmıştı. Fakat asıl öfke patlaması dün yaşandı. Tesislerden kovulan Kamerunlu, bilgisayar ve telefon gibi elektronik malzemelerini alıp Apar Topar Ümraniye’yi terk ederken, günlük kullandığı eşyalarını ise dolabında bıraktı. Dany’nin odasını boşaltmaya gelen malzemeciler bu eşyalarla karşılaştı ve tesis yöneticilerine, “Bunları ne yapalım?” diye sordu. Gelen yanıt Dany’ye duyulan kızgınlığın ne ölçüde olduğunu gösterir nitelikteydi: Eşyaları yakın, küllerini de tesis dışına atın! Malzemeciler bu direktife uydu, eşyalar kül oldu, küller önce siyah çöp poşetine sonra da tesis yakınındaki bir AVM’nin çöpüne konuldu.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar