Titanic Otel’de Nuh Grubu’ndan Şevval Sam’lı gece

- Yorumlar

Nuh Grubu’nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Kıdem Teşvik Töreni ve Yemeği” Kartal Titanic Otel’de gerçekleştirildi.

Nuh Grubu bünyesindeki şirketlerdeki çalışanların eşleri ile birlikte yer aldığı geceye 750 kişi katıldı. Gecede, 149 personele kıdemleri nedeniyle plaket ve kol saati verildi.

Nuh Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerinden Özer Yurtbilir, Mehmet Eskiyapan, Nuh Eskiyapan, Osman Özkan, Ahmet İlhan Göbülük, Nuh Çimento Fabrika Direktörü Mehmet Hayrettin Şener, Nuh Enerji Genel Müdürü Mehmet Çetinkaya, Nuh Beton Genel Müdürü Ayhan Güleryüz, Nuh Yapı Genel Müdürü Halim Tekkeşin’in yanı sıra Ankara’dan gelen Türkiye Çimse-İş Sendikası Genel Teşkilatlanma Sekreteri Cengiz Gözüküçük, Hereke Şube Başkanı İlhami Yıldırım da gecede yer aldı.

Türkiye Çimse-İş Sendikası Hereke Şube Başkanı İlhami Yıldırım, Genel Teşkilatlanma Sekreteri Cengiz Gözüküçük ve Nuh Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atalay Şahinoğlu, gecede konuşma yaptılar. Konuşmaların ardından Nuh Grubu şirketlerinde

çalışan 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10 ve 5 yılını dolduran personele plaket ve kol saati hediye edildi. Geceanin eğlence bölümünde ise ünlü sanatçı Leman Sam’ın kendisi gibi sanatçı kızları sahne aldı. Şehnaz Sam’ın sonrasında, Şevval Sam da birbirinden güzel eserleriyle Nuh Grubu’nun gecesini renklendirdiler.

x