LDP’den ilkeli demokratlara çağrı

- Yorumlar

Genel Başkan Cem Toker’den sonra konudaki ikinci çağrı LDP Genel Sekreteri Olcayto Satı yaptığı yazılı açıklamayla geldi.

Olcayto Satı Partisinin siyasi yelpazenin merkezinde olduğunu hatırlatarak “İlkeli Demokratların ülkenin çıkarlarında birleşmesi daha kolay görmekteyim” dedi.

Açıklamada Kendini Merkez Sağ yada Merkez Solda tanımlasa da demokrasiye inanan tüm ilkeli demokratların bir araya gelmesini çok önemsediklerini, bu sebeple kendilerini LDP’ye davet etti. Satı Sadece ilkeli demokratların merkezde buluşarak, bu gün gelinen siyasette kutuplaşmanın yol açtığı bu ağır kirliliği temizleyeceğine olan inancını ekledi.

Satı açıklmasında “Biz LDP olarak 20 yıldır halkın devletine yeniden güveneceği projeler hazırlamaktayız. Günlük olmayan kalıcı politikalar üretmeteyi tercih etmekteyiz. Huzurlu ve Büyük Türkiye sevdamıza emin adımlarla yürümekteyiz”dedi.

Satı açıklamasında ayrıca halkımızın artık hergün gündem değiştirme üzerine kurulu oyunlara kanmadığını, Tüm bıkkınlıklarına rağmen sorgulamaya ve kendisine zorla dayatılan politik hamlelerin altındaki emelleri farkettiklerini ifade etti. “2015’te halkımızın kendilerine sunmak istediğimiz gelişmiş yaşam standartlarına sahip çıkarak bizi ülkemiz için söz sahibi yapacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Genel Sekreter Satı açıklamasının son bölümünde LDP olarak belirledikleri Huzurlu ve Büyük Türkiye hedefinde her vatandaşımızı;
Evinde, mahallesinde, ilçesinde, ilinde huzurla yaşatmak,
Eskilerin iyi hatırladığı yüksek satın alma gücü, bereketli kazançlar sağlamak,
Hiç karşılaşmamış vatandaşlarımızın birbirlerine düşman olmalarını engellemek,
Ekilen nefret tohumlarını temizleyerek her vatandaşımızı bu topraklarda huzurla bir arada yaşatabilmek, için hız kesmeden çalışacaklarını bildirdiler.

x